Svetr Blažek Jeans slim, barva modrá

 
Svetr Blažek Jeans slim, barva modrá
 
Akce
Cena:2 990 Kč
Aktuální cena:1 495 Kč
Trendový svetr s volnočasovými prvky, halfzipper na knoflíky. Vyštíhlený střih s žebrovými patenty, vyhovuje převážné většině postav mužů. Hodí se k praným volnočasovým kalhotám a jeansům. Objemný svetr, snadno udržovatelný díky použitému materiálu, plastický vzor na předním díle, jako zajímavý detail v rozparku u krku použitá do kombinace s pleteninou košilovina, výrazné hnědé knoflíky, navy barva.
Artikl:23602654LE
Kolekce:Blažek Jeans
Střih:slim
Materiál:50 % vlna, 50 % akryl
Vyberte velikost: Tabulka velikostí - svetry
50
V současné době je tato velikost nedostupná.
 
 
 
 
 

Nová kolekce podzim/zima 2016

Londýn, Řím, New York. Každé z těchto měst bylo inspirací při tvorbě nové kolekce pánského módního domu Blažek pro nadcházející sezonu podzim/zima 2016. Každé z nich vdechlo kolekci svůj charakter a atmosféru.

Za vznikem nové kolekce stojí talentované designérské duo Věra Jakubíčková a Jana Kuťková, které se při tvorbě nechaly inspirovat právě těmito světovými metropolemi. První „zastávkou” byl Londýn, který kolekci propůjčil klasické materiály v podobě tvídu a flanelu. Italský Řím byl hlavním impulsem pro vytvoření nové zúžené siluety se zkrácenými délkami, jež ztělesňuje pravého italského gentlemana. Rušný a energií pulzující New York zanechal v kolekci stopu moderních a funkčních materiálů, vyrobených na základě nejnovějších technologií. „Kolekce je doslova ‚šitá na míru‘ všem mužům, kteří vyznávají eleganci, mají smysl pro detail a ve svém volném čase chtějí stále působit sebevědomě a nezávisle,“ říká Ladislav Blažek, majitel společnosti.

Návrhářky sáhly po prvotřídně zpracovaných materiálech od předních italských výrobců Cerruti, Vitale Barberis či Candiani.

 

 
 

_______________
Infolinka Blažek 844 844 830 info@blazek.cz