Doručení a platba

Vaši objednávku vyřídíme a předáme dopravci co nejdříve. V tyto dny jsou však všichni dopravci maximálně vytíženi a doba doručení se proto může prodloužit. Prosíme o trpělivost při čekání na zásilku. Garance doručení do Vánoc pro objednávky do 14. 12. 2023.

Dopravce

Na dobírku

Platební kartou

Zásilkovna

nelze

zdarma

DPD

30 Kč

zdarma

Osobní odběr v obchodě

nelze

zdarma

Svoji zásilku odeslanou prostřednictvím Zásilkovny můžete sledovat (www.zasilkovna.cz) a dozvědět se více o jejím doručení či uskladnění. Dodací lhůty jsou obvykle 4 – 7 pracovních dnů.

Svoji zásilku odeslanou prostřednictvím DPD můžete sledovat (www.dpd.cz) a dozvědět se více o jejím doručení či uskladnění. Dodací lhůty jsou obvykle 4 – 7 pracovních dnů.

Platba dobírkou

Zboží bude zasláno prostřednictvím firmy DPD. S každou zásilkou obdrží zákazník fakturu. Firma DPD umožňuje při převzetí zásilky platit doběrečné platební kartou.

Platba kartou online

Náš obchod umožňuje přijímat platby pomocí systému GP webpay. Tato brána umožňuje přijímat bankovní karty VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro při on-line transakcích postavených na standardu nazvaném 3-D Secure, pro jedinečnou identifikaci všech stran zapojených do transakce.