Novinky kolekce jaro / léto 2021

Novinky kolekce jaro/léto

Objevte tajemství prvotřídních materiálů, trendy střihů a nadčasových vzorů v kolekci pro jaro/léto.

Funkční pláště s membránou

V nové kolekci představujeme hi-tech materiály, které se objevují zejména v kolekci plášťů. Spojení vlny a speciálních voděodolných membrán dává vzniknout zcela nové generaci funkčního a zároveň formálního oblečení, splňující nároky moderního muže v pohybu. Materiály plášťů pocházejí z dílny italského výrobce Loro Piana, z nichž jeden je klasičtějšího střihu, určený pro formální a reprezentační účely, zatímco druhý plášť s kapucí ve velbloudí barvě je vhodný spíše pro běžné denní nošení.

Inovativní oblek

Zajímavou novinkou letošní sezóny je pratelný jersey oblek ze 100% vlny, který je za normálních okolností v domácím prostředí nepratelný. Na vývoji této revoluční technologie pracovali technologové několik let a po značkách jako Zegna či Hugo Boss tak pratelný oblek představuje Blažek jako vůbec první česká značka. Oblek se pere pomocí speciálního vaku, který zákazník dostane společně s oblekem. Speciální vak zamezuje nežádoucím deformacím zejména vyztuženého saka i přílišnému pomačkaní. Po vyprání stačí sako lehce vyklepat, zavěsit na široké ramínko a nechat volně uschnout. Oblek se dá nosit bez žehlení, pro reprezentativnější vzhled lze kalhoty nažehlit na puky. Pratelný jersey oblek je skvěle kombinovatelný s trikem, košilí se stojákem, případně s košilí bez kravaty.

Sportovní polo trika

Doménou sportovních polo trik jsou 3D potisky s průřezy a mikrostrukturami citrusových plodů, také mercerovaná bavlna, využitá jak pro jednobarevná trika, tak i trika s žakárovým vzorem. Mercerovaná bavlna zajišťuje vytříbený vzhled a jemnost materiálu a současně i jeho odolnost. Nejvyšší kvalitou se pyšní dvakrát mercerovaná bavlna s označením Filo di Scozia.

Kolekce essentials

Kolekci Essentials, tvoří vybrané kousky oděvů s nadčasovou hodnotou, a to jak střihem, materiálem, tak i barevností. Každý rok se přizpůsobujeme současným trendům a kolekcí Essentials tak představujeme snadno kombinovatelný a udržitelný capsulový šatník.

Košile natural stretch

Košile ušité z čisté bavlny bez příměsí, prodyšné a lehké. Na omak velmi jemné a s krásným leskem. Kopírují postavu, a přesto ponechávají absolutní volnost pohybu. Vše na košili je čistě přírodní i její vysoce komfortní elasticita. Zní to jako sen? Už není, představujeme absolutní novinku na českém trhu, košili YOGA NATURAL STRECH.

Kolekce Ceremony

Aby smoking smokingem byl, stejně tak musí černá být černou. Proto spolupracujeme s jedním z nejlepších výrobců oblekových látek na světě, značkou Loro Piana, která pro letošní sezónu přichází s luxusním vlněným materiálem Black&Black v kvalitě S´150, vyznačující se svou jedinečně sytou černou barvou. Protože ta je základem úspěchu všech noblesních večerních událostí, pro něž je kolekce Ceremony určena.