Služby

Krejčovské služby

Využijte možnost úpravy oděvů rovnou při nákupu a to ve všech našich obchodech.

Potřebujete zúžit pas u kalhot, prodloužit rukávy u saka nebo máte zájem o jinou úpravu zakoupeného zboží? Navštivte nás v jakémkoli obchodě. Krejčovské úpravy provádíme i na zboží zakoupeném na e-shopu, a to do jednoho měsíce od data objednávky. Jediná podmínka je, že musí být nenošené nebo vyčištěné. Ceník úprav najdete zde.

Košile a obleky na míru

Máte rádi, když vše perfektně sedí? Nechte si ušít oblek na míru.

Navštivte naše Krejčovství Blažek v centru Prahy a vyberte si z bohaté nabídky prvotřídních látek od nejvýznamnějších světových výrobců, jako jsou Loro Piana, Vitale Barberis Canonico, Lanificio F.lli Cerruti a další. V krejčovství Vám ušijeme obleky, košile, kabáty, saka, kalhoty, jeansy a další oděvy na míru. Schůzku si můžete rezervovat on-line.

Objednávka zboží do obchodu

Objednejte si vámi vybrané zboží do svého oblíbeného obchodu.

Pokud se vám v obchodě zalíbil jakýkoli módní oděv, ale vaše velikost či oblíbená barva se aktuálně nachází v jiném obchodě, žádný problém. Nechte si zboží doručit do vámi vybraného obchodu, kde si před nákupem můžete vše ještě pořádně prohlédnout a vyzkoušet.

Doprava zdarma

U objednávek neplatíte poštovné.

Ať už objednáváte na e-shopu, nebo si vybrané zboží necháváte poslat domů z obchodu, u žádné objednávky neplatíte poštovné.

Vyzvednutí zboží v obchodě

Objednali jste si zboží na e-shopu? Máte více možností kam si nechat poslat Vaši objednávku. Nově Vám můžeme zboží doručit do vámi vybraného obchodu, kde si můžete Vaši objednávku vyzvednou, vyzkoušet a co Vám nebude sedět, tak můžete rovnou na obchodě vrátit.

Vrácení zboží v obchodě

Nevyhovující zboží zakoupené na e-shopu nemusíte posílat poštou.

Pokud jste si objednali zboží na e-shopu a nesedí vám, případně ho potřebujete v zákonné čtrnáctidenní lhůtě vrátit z jiného důvodu, nemusíte vše balit a posílat poštou. Zboží můžete vrátit také v jakémkoliv obchodě.

Módní poradenství

Rádi vám pomůžeme s výběrem nového outfitu i vhodných doplňků.

Hledáte nejlépe padnoucí střih? Nejste si jisti barvou? Nevíte, jaké doplňky vybrat ke svému novému outfitu? Se vším vám rádi a ochotně poradíme přímo během nákupu v našich obchodech.

Libovolně kombinujte velikosti

U některých obleků můžete kombinovat rozdílnou velikost saka a kalhot.

Užijte si svobodu výběru a nakombinujte si libovolnou velikost saka a kalhot. Zároveň se nemusíte omezovat ani počtem kusů. Pořiďte si k saku například dvoje kalhoty.