Služby

Krejčovské služby v každé prodejně

Využijte možnost úpravy oděvů rovnou při nákupu.
Potřebujete zúžit pas u kalhot, prodloužit rukávy u saka nebo máte zájem o jinou úpravu zakoupeného zboží? Navštivte nás v jakékoli prodejně. Krejčovské úpravy provádíme i na zboží zakoupeném na e-shopu, a to do jednoho měsíce od data objednávky. Jediná podmínka je, že musí být nenošené nebo vyčištěné. Ceník úprav najdete zde.
Vrácení zboží v každé prodejně

Nevyhovující zboží zakoupené na e-shopu nemusíte posílat poštou.
Pokud jste si objednali zboží na e-shopu a nesedí vám, případně ho potřebujete v zákonné čtrnáctidenní lhůtě vrátit z jiného důvodu, nemusíte vše balit a posílat poštou. Toto zboží je možné vrátit také v jakékoli prodejně.
Libovolně kombinujte velikosti 

Zkombinujte při nákupu obleku libovolnou velikost saka a kalhot.
Užijte si svobodu výběru a nakombinujte si libovolnou velikost saka a kalhot. Zároveň se nemusíte omezovat ani počtem kusů. Pořiďte si k saku například dvoje kalhoty.
Módní poradenství 

Rádi vám pomůžeme s výběrem nového outfitu i vhodných doplňků.
Hledáte nejlépe padnoucí střih? Nejste si jisti barvou? Nevíte, jaké doplňky vybrat ke svému novému outfitu? Se vším vám rádi a ochotně poradíme přímo během nákupu.
Košile a obleky na míru 

Máte rádi, když vše perfektně sedí? Nechte si ušít luxusní oblek na míru.
Máte rádi, když vám vše perfektně sedí? Nechte si ušít luxusní oblek nebo košili na míru. Vyberte si z bohaté nabídky prvotřídních látek od nejvýznamnějších světových dodavatelů, jako jsou Loro Piana, Vitale Barberis Canonico, Lanificio F.lli Cerruti a další.
Doprava zdarma 

U objednávek neplatíte poštovné.
Ať už objednáváte na e-shopu, nebo si vybrané zboží necháváte poslat domů z prodejny, u žádné objednávky nad 2 000 Kč neplatíte poštovné.
Objednávka zboží do prodejny 

Objednejte si vámi vybrané zboží do své oblíbené prodejny.
Pokud se vám v prodejně zalíbil jakýkoli módní kousek, ale vaše velikost či oblíbená barva se aktuálně nachází v jiné prodejně, žádný problém. Nechte si zboží doručit do vámi vybrané prodejny, kde si před nákupem můžete vše ještě pořádně prohlédnout a vyzkoušet.

 

Potřebujete upravit délku či šířku oděvu? Využijte službu "Úprava oděvů". Tuto službu nabízíme na každé pobočce. Službu mohou využít i zákazníci e-shopu.

Ceník jednotlivých úkonů:

Druh úpravy: Cena:
zkrácení délky kalhot 99 Kč
prodloužení délky kalhot 99 Kč
zúžení pasu kalhot 99 Kč
rozšíření pasu kalhot 99 Kč
zkrácení rukávů u košile 99 Kč
zkrácení rukávů u saka 199 Kč
prodloužení rukávů u saka 199 Kč
zkrácení rukávů u bundy/pláště 199 Kč
prodloužení rukávů u bundy/pláště 199 Kč
ostatní dle náročnosti práce cena dohodou


Krejčovské úpravy provádíme pouze na zboží, které bylo zakoupeno v prodejnách nebo na e-shopu Blažek do jednoho měsíce od data nákupu. Krejčovské úpravy provádíme pouze na nenošeném nebo vyčištěném oblečení.