Online krejčovství - jeansy

Jeansy na míru

Naše jeansy na míru jsou odolné a nadčasové a hodí se ke všemu, ať už se oblékáte do práce, na neformální nebo formálnější příležitost. Vzhled lze přizpůsobit na základě vašich požadavků tak, aby pozvedl vaše sebevědomí a navíc skvěle doplňoval Váš outfit se sakem nebo blejzrem.

Cena od:
4 990 Kč

Měření:
30 minut

Termín dodání:
4 - 5 týdnů

Výběr z:
50 látek

Nové, ale oprané

Nové tkaniny s opotřebeným vzhledem nabízí styl a jednoduchost léta nošených džín, od prvního okamžiku, kdy si je obléknete. Pevně zapošité začištěné švy, které obvykle naleznete na ohrnutém lemu nohavic, jsou milovníky denimu považovány za jasnou známku vysoké kvality. Každý z nich je tkaný na tradičních tkalcovských stavech ikonickým italským džínovým výrobcem Candiani. Jedinečné džíny, které by ve svém šatníku měl mít každý muž. Barevnost denimu je klasická, od světlých až po tmavé odstíny modré, přes šedou až po černou.

Tradiční selvedge džínovina

Pro tradiční fanoušky džínů je k dispozici naše selvedge džínovina, pocházející z nejznámějších denimových továren v Itálii a Japonsku. Odolná a nadčasová, tkaná na tkalcovských stavech, jejichž tradice sahají do šedesátých let minulého století. Jsou k dispozici v barevných odstínech modré, šedé, bílé a černé. Džíny, které si můžete v průběhu času obnosit a vytvořit si své vlastní charakteristické vzory opotřebením a vyblednutím.

Vytvořte si vlastní design

Navrhování různých detailů u Vašich džínů na míru je to, co Vás bude bavit. Vyberte si zadní nášivky, tvary kapes, ozdobné obložení kapes, knoflíky, nýty anebo vyšitý monogram. V této sezóně také představujeme dvě nové možnosti designu: šikmé boční kapsy, nabízející čistší vzhled, který se vrací do nejranějších dnů džínové módy, a přezku na opasek, která zajistí, že Váš pas bude vždy dokonale pevný.

Naše džíny na míru si můžete vybrat ve dvou základních stylech: standardní nebo tradiční. Naše tradiční provedení obsahuje krejčovské detaily, jako jsou stehy ptačí stopy, AMF stehy, skryté nýty, kapsy na mince a mnoho dalšího. Náš standardní styl představuje džíny v elegantním pojetí s typickými prvky vysoce kvalitních džínových kalhot.

Otevřeno 7 dní v týdnu

Otevřeno 7 dní v týdnu

Nejmodernější krejčovství v Praze

Nejmodernější krejčovství v Praze

Soukromé parkování v podzemních garážích

Soukromé parkování v podzemních garážích