Online krejčovství - bavlněné kalhoty

CHINOS A BAVLNĚNÉ KALHOTY NA MÍRU

Základem neformálního oděvu jsou volnočasové kalhoty a záleží pouze na Vás, jaké zvolíte.

Cena od:
3 990 Kč

Měření:
30 minut

Termín dodání:
4 - 5 týdnů

Výběr z:
150 látek

V kolekci naleznete širokou škálu bavlněných látek v mnoha barevných odstínech a nové jemnější materiály v lomené keprové vazbě, u nichž jsou kalhoty obarveny až po ušití. To našim chinos a bavlněným kalhotám dodává charakteristické a unikátní zbarvení s tónovaným podšitím a typickými barevnými odstíny podél švů.

S rozvolňováním stylingu u mužů se mění i vzhled neformálních kalhot, jsou více uvolněné, pohodlné a ležérní. Představujeme nový model stahovacích kalhot v pase. Nový model má nastavitelnou stahovací šňůrku a pas je doplněn elastickou gumou na každé straně.

Jako novou designovou variantu u kalhot, zavádíme nakládané kapsy v cargo stylu.

Každé kalhoty lze upravit na míru s možností volby typu zavírání poklopce, kapes, nášivek a dalších detailů. Kalhoty si můžete také doplnit o nastavování boků, tkanici, rozšířený pas či zvolit verzi bez poutek nebo s gumou v pase.

Přidejte si svůj monogram. Upravte si pevný pas přezkou. Vytvořte si z chinos a bavlněných kalhot základ Vašeho šatníku pro neformální příležitosti. To nejlepší je, že se dají kombinovat téměř s čímkoliv.

Naše pestřejší alternativa k džínům je řada bavlněných kalhot džínového, cargo nebo volného střihu. Nabízí neotřelé provedení klasiky za užití lehčí, měkké a pružné bavlny. Noste je kdekoliv, kam byste si vzali džíny, a přidejte neotřelou barvu, například bílou. Nebo namísto toho zvolte tmavě modré pro elegantnější styl, které vypadají kontrastně v kombinaci s řadou výrazných košil a strečových sak. Pohrajte si se svým stylingem s řadou designových možností v našem standardním nebo tradičním provedení.

Na léto jsme pro Vás připravili nové krátké kalhoty. Vybírat můžete ze dvou modelů. Bermudy budou více formální ideálně v kombinaci se sakem nebo košilí. Šortky jsou určené více pro aktivní volný čas, ideálně s polokošilí nebo trikem.

Otevřeno 7 dní v týdnu

Otevřeno 7 dní v týdnu

Nejmodernější krejčovství v Praze

Nejmodernější krejčovství v Praze

Soukromé parkování v podzemních garážích

Soukromé parkování v podzemních garážích