Online krejčovství - saka

Saka na míru

Sako na míru musí být vždy jedinečné, jedině tak splní svůj účel. Vrchový materiál, knoflíky, ale i podšívka tomu napomohou. V žádném šatníku nesmí takové sako chybět.

Cena od:
9 990 Kč

Měření:
45 minut

Termín dodání:
4 - 5 týdnů

Výběr z:
1 500 látek

JARO/LÉTO 2023

Kolekce materiálů pro separátní saka se přizpůsobuje novému ročnímu období a modernímu stylu neformálního oblečení pro muže dnešní doby. Nedůležitější je pohodlí a udržitelnost. Kolekce obsahuje množství funkčních, ale zároveň prodyšných materiálů. Představuje materiály s nejkvalitnější merino vlny, často kombinované s jinými vlákny jako je hedvábí, bavlna nebo len. Do letního počasí jsme připravili materiály ze strečové bavlny, které jsou ideální pro cestování. V kolekci se objevují lehké látky s 3D strukturou s jemně tvarovanými desény. Pro ty, kteří chtějí udržet krok s módními trendy jsou určené výrazné bouclé materiály s poutavými a nepravidelnými texturami.

PODZIM/ZIMA 2022

Letošní sezóna je především o pohodlí, proto představujeme spoustu měkkých, pružných a příjemných materiálů s příměsí kašmíru. Látky jsou v sytých zimních tónech, jak pro pracovní, tak pro volnočasové aktivity. Neutrální barvy jsou nedílnou součástí nové kolekce separátních sak. Vzhled vlněného kašmírového úpletu je ideální pro elegantní saka.

Otevřeno 7 dní v týdnu

Otevřeno 7 dní v týdnu

Nejmodernější krejčovství v Praze

Nejmodernější krejčovství v Praze

Soukromé parkování v podzemních garážích

Parkování v podzemních garážích