O společnosti

Vzdělávání

Rozvoj odborných znalostí a kompetencí pracovníků ve společnosti Blažek Praha a u jejích partnerů
Registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/16_043/0004645

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. zahájila 1.7.2017 realizaci projektu z Operačního programu Zaměstnanost.

Česká oděvní společnost Blažek Praha a.s. připravila spolu s partnery, společností BF shops, s.r.o. a BONA ASSISTENTIA s.r.o., projekt na podnikové vzdělávání zaměstnanců. Cílem projektu je zvýšit odbornou úroveň znalostí, dovedností a kompetencí pracovníků tak, aby se mohli lépe adaptovat na svou pracovní situaci ve společnosti, a zároveň zvýšit svou kvalifikační úroveň na trhu práce. Cílovou skupinou je 167 pracovníků žadatele i partnerů, vč. starších pracovníků.

Projekt bude ukončen 30.6.2019.

O společnosti

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů.

Již od svého založení se módní dům Blažek snaží o vyplnění mezery na trhu pánské módy. Zaměřuje se především na vysokou kvalitu, precizní zpracování a nadstandardní doplňkové služby, jako jsou například individuální úpravy oděvů, šití košil na zakázku, odborné poradenství.

Pod značkou Blažek jsou dvakrát do roka prezentovány nové kolekce oděvů a módních doplňků, které jsou nabízeny výhradně ve vlastní síti značkových prodejen. Dnes mohou zákazníci navštívit 26 prodejních míst v České republice a 8 na Slovensku.

Značka Blažek věnuje maximální pozornost výběru svých dodavatelů, mezi které patří kromě renomovaných fotografů, grafiků a designérů především proslulí výrobci luxusních oděvních materiálů z Itálie, Francie a Španělska.

Od roku 2003 má společnost BLAŽEK PRAHA zavedeno řízení jakosti dle normy ČSN EN ISO 9001:2009.

Každý zákazník má od roku 2002 možnost stát se členem zákaznického Blažek klubu a využívat exkluzivní výhody členů klubu. Aktuální počet registrovaných členů překračuje hranici 100 000. Blažek klub je pro nás další forma poděkování našim stálým zákazníkům za jejich dlouhodobou přízeň.

Hodnoty společnosti

„Ocenění „Top rating", které uděluje společnost Dun & Bradstreet, spol. s r.o., součást D&B Worldwide Network (D&B-NYSE:DNB) nejvýznamnější a jediné celosvětově působící  firmy ve svém oboru, dává všem stávajícím a potenciálním obchodním partnerům najevo, že patříme mezi nejlépe hodnocené společnosti v ČR a SR z pohledu rizika a je tedy velmi bezpečné s námi obchodovat.“ Více na http://www.toprating.cz/.