Web krejčovství - Úvod

Večerní kolekce na míru Podzim / zima 2021

Prohlédnout icon Rezervovat schůzku icon

Šití na míru u vás doma Přijedeme za vámi

Více informací icon Rezervovat schůzku icon

Udržitelnost Myslíme na naši planetu

Více informací icon

PLÁŠTĚ A KABÁTY NA MÍRU

Prohlédněte si kolekci nových plášťů a kabátů na míru, které vám pomůžou vyzrát nad sychravým zimním počasím.

OBLEKY NA MÍRU

Oblek na míru je vrcholem krejčovského řemesla. Je to oděv, který reprezentuje Vaši jedinečnou osobnost.

SAKA NA MÍRU

Sako na míru musí být vždy jedinečné, jedině tak splní svůj účel. Vrchový materiál, knoflíky, ale i podšívka tomu napomohou. V žádném šatníku nesmí takové sako chybět.

SVATEBNÍ KOLEKCE

Už téměř třicet let vás naše obleky doprovází při výjimečných životních událostech. Jedna z nich nade všechny vystupuje – svatební den.

KRAVATY

Zajímavou novinkou pro nadcházející sezónu jsou módní doplňky na míru. Do obleků a separátních sak jsme připravili úplně novou kolekci kravat, kterými můžete zdůraznit svou jedinečnou osobnost.

KAPESNÍČKY

Zajímavou novinkou pro nadcházející sezónu jsou módní doplňky na míru. Do obleků a separátních sak jsme připravili úplně novou kolekci kapesníčků, kterými můžete zdůraznit svou jedinečnou osobnost.

VEČERNÍ KOLEKCE

Dobře padnoucí smoking by neměl ve vaší skříni chybět. Ten ušitý na míru vám bude tím nejlepším společníkem. Pro slavnostní události zvolte také klasickou smokingovou košili šitou na míru, doplňte ji hedvábným motýlkem nebo si vyberte ručně šité společenské boty.

KOŠILE NA MÍRU

Samozřejmě opět představujeme nové sezónní košile, které jsou navržené tak, aby byly módní a poskytovaly bezkonkurenční pohodlí.

POLOKOŠILE NA MÍRU

Ležérní vlněné a bavlněné polokošile z jemných pletenin Vás udrží v popředí vkusného a moderního stylu.

JEANSY NA MÍRU

V letošní sezóně, budete určitě chtít vyzkoušet náš nový lemovaný denim. Nový denimový styl snoubí nesmírně měkkou džínovinu a staré techniky tkaní, který dal vzniknout jeansům se vším komfortem a se stylem ohrnutých nohavic.

CHINOS A BAVLNĚNÉ KALHOTY NA MÍRU

Chinos a bavlněné kalhoty jsou skutečně všestranné, balancující mezi semi formálním a každodenním oděvem. Společně se sakem jsou novou moderní alternativou k obleku.

LUXUSNÍ KOŽENÉ DOPLŇKY

Originální opasky a peněženky z exotických usní.