Web krejčovství - Úvod

Šití na míru u vás doma Přijedeme za Vámi

více informací icon

Udržitelnost Myslíme na naši planetu

více informací icon

PLÁŠTĚ A KABÁTY NA MÍRU

Poprvé představujeme v naší kolekci jarní pláště a kabáty na míru, které vám pomůžou vyzrát nad sychravým jarním počasím.

OBLEKY NA MÍRU

Oblek na míru je vrcholem krejčovského řemesla. Je to oděv, který reprezentuje Vaši jedinečnou osobnost. Naše nová kolekce materiálů obsahuje přírodní, lehké a vzdušné materiály, ideálně vytvořené do letního počasí.

SAKA NA MÍRU

Sako na míru musí být vždy jedinečné, jedině tak splní svůj účel. Vrchový materiál, knoflíky, ale i podšívka tomu napomáhají. V žádném šatníku nesmí takové sako chybět. Kolekce nových tkanin pro separátní saka na míru snoubí nejjemnější přírodní materiály s pohodlnými prvky zpracování a budou Vaším ideálním společníkem do jarního a letního počasí.

KRAVATY A KAPESNÍČKY

Zajímavou novinkou pro nadcházející sezónu jsou módní doplňky na míru. Do obleků a separátních sak jsme připravili úplně novou kolekci kravat a kapesníčků, kterými můžete zdůraznit svou jedinečnou osobnost.

SVATEBNÍ KOLEKCE

Už téměř třicet let vás naše obleky doprovází při výjimečných životních událostech. Jedna z nich nade všechny vystupuje – svatební den. A my pro Vás chceme, s ohledem na naše zkušenosti, udělat to nejlepší, co dovedeme.

VEČERNÍ KOLEKCE

Objevte elegantnější kousky oblečení právě včas pro slavnostní a večerní události během roku. Představujeme celou řadu nových materiálů pro elegantní obleky a tkaniny na večerní saka a také jsme pro Vás vytvořili nové střihy společenských sak: žaket, krátké sako a sako se stojákem.

KOŠILE NA MÍRU

Samozřejmě opět představujeme nové sezónní košile, které jsou navržené tak, aby držely tvar a poskytovaly bezkonkurenční pohodlí. Tkané z pevných bavlněných tkanin, které se nemačkají, doplněné o módní pruhy, čtverce nebo o tištěné materiály s mikro desény.

BAVLNĚNÉ KALHOTY NA MÍRU

Naše pestřejší alternativa k jeansům, řada bavlněných kalhot džínového, cargo nebo volného střihu.

POLOKOŠILE NA MÍRU

Ležérní bavlněné polokošile z piké pleteniny Vás udrží v popředí vkusného moderního stylu.

JEANSY NA MÍRU

V letošní sezóně, budete určitě chtít vyzkoušet náš nový lemovaný denim. Nový denimový styl snoubí nesmírně měkkou džínovinu a staré techniky tkaní, který dal vzniknout jeansům se vším komfortem na léta nošení a se stylem ohrnutých nohavic.

CHINOS NA MÍRU

Chinos kalhoty jsou skutečně všestranné, balancující mezi semi formálním a každodenním oděvem. Společně se sakem jsou novou moderní alternativou k obleku. V chinos kalhotách, saku s polokošilí a s teniskami budete elegantní, uvolněný, ale vždy vhodně oblečený pro každou neformální příležitost.

LUXUSNÍ KOŽENÉ DOPLŇKY

Originální dárky z exotických usní