Blažek klub

Můj účet - pro prohlížení svého účtu se prosím přihlašte vpravo nahoře.
Prohlížení a úpravu svých klubových údajů můžete provádět na této adrese, zde zjistíte i aktuální počet Vašich kreditů.


Výměna karet pro stávající členy klubu

Vyměňte si prosím svoji starou kartu za novou na kterékoli prodejně Blažek.

Vaše nová karta Vám přinese exkluzivní výhody a služby pouze pro členy Blažek klubu

- Reward za Vaše nákupy
- Klubové ceny pouze pro členy
- Zvýhodněné úpravy oděvů

Za každý nákup s Vaší novou Blažek kartou se Vám načítají kredity. Vždy po získání 30 kreditů Vám zašleme Reward card v hodnotě 300 Kč, kterou můžete uplatnit na nezlevněné zboží v kterékoli prodejně Blažek v ČR mimo outletových prodejen.

Čím vyšší úroveň členství, tím vyšší odměny:

Úroveň členství v Blažek klubuPodmínka pro dosažení úrovněZískání jednoho kreditu v hodnotě 10 Kč za nákup
*** vstup do klubu 300 Kč
**** 60 kreditů 200 Kč
***** 120 kreditů 100 Kč
****** (Chairman) 500 kreditů 100 Kč

Pokud získáte v období 24 měsíců 60 kreditů, dosáhnete 4-star úrovně členství. Při získání 120 kreditů budete v úrovni 5-star a na jeden kredit Vám bude stačit pouze 100 Kč. Vaši dárkovou kartu v hodnotě 300 Kč tak získáte už za nákup ve výši 3 000 Kč. Pro vstup do exkluzivního klubu chairmanů musíte získat 500 kreditů během 24 měsíců. V této úrovni na Vás čekají speciální akce a slevy! Na obnovení každé úrovně máte opět 24 měsíců.

 

Využívejte výhod Blažek klubu naplno! Se statusem Chairman nyní získáte:

- 10 % zpět z každého Vašeho nákupu formou Reward card,

- zdarma úpravy oděvů a jejich doručení,

- pozvánky na VIP akce,

- 10% slevu na Made to Measure služby

 

Zvýhodněné úpravy oděvů

Vaše nové oblečení by mělo perfektně sedět. V každé prodejně je k dispozici pánská krejčová, která pro vás zajistí zkrácení nebo prodloužení délky kalhot, zúžení či rozšíření pasu kalhot, zkrácení nebo prodloužení délky rukávů u sak, bund a plášťů. Členové Blažek klubu úrovně 4-star mají na všechny úpravy zvýhodnění 30 % a členové úrovně 5-star zvýhodnění 50 %.

Jak se stát členem?

Každý náš zákazník má možnost stát se členem Blažek klubu a získat všechny odměny spojené s členstvím. Stačí vyplnit přihlášku na kterékoliv z našich prodejen. Ihned poté obdržíte svoji novou kartu, získáte kredity za aktuální nákup a můžete využít nabídky klubových cen.

Členem klubu se může stát jakákoli fyzická osoba starší 15 let s korespondenční adresou na území České republiky.


Všeobecná pravidla Blažek klubu si můžete stáhnout zde.

Za každý nákup s Vaší novou Blažek kartou se Vám načítají kredity. Vždy po získání 30 kreditů Vám zašleme bonus v podobě Reward card, kterou můžete uplatnit v kterékoliv prodejně Blažek v ČR mimo prodejny ve Fashion Arena Outlet.Hodnota nákupu musí být vyšší než hodnota Reward card. Kartu můžete použít pouze na nákup nezlevněného zboží a nelze ji kombinovat s jinými akcemi. Nelze uplatnit na e-shopu a v outletových prodejnách. Nelze použít na služby a nákup dárkových poukazů. Lze použít pouze jednorázově. Platí platí pro tištěnou i elektronickou variantu Reward card.

Čím vyšší úroveň členství, tím vyšší odměny:

Úroveň členství v Blažek klubuPodmínka pro dosažení úrovněZískání jednoho kreditu v hodnotě 10 Kč
*** vstup do klubu 300 Kč
**** 60 kreditů 200 Kč
***** 120 kreditů 100 Kč
****** (Chairman) 500 kreditů 100 Kč

Podmínky pro získání statusů: pokud získáte v období 24 měsíců 60 kreditů, dosáhnete 4-star úrovně členství. Při získání 120 kreditů budete v úrovni 5-star a na jeden kredit Vám bude stačit pouze 100 Kč. Vaši dárkovou kartu v hodnotě 300 Kč tak získáte už za nákup ve výši 3 000 Kč. Pro vstup do exkluzivního klubu chairmanů musíte získat 500 kreditů během 24 měsíců. V této úrovni na Vás čekají speciální akce a slevy! Na obnovení každé úrovně máte opět 24 měsíců.