Služby

Krejčovské služby

Využijte možnost úpravy oděvů rovnou při nákupu, a to ve všech našich obchodech.

Potřebujete zúžit pas u kalhot, prodloužit rukávy u saka nebo máte zájem o jinou úpravu zakoupeného zboží? Navštivte nás v jakémkoli obchodě. Krejčovské úpravy provádíme i na zboží zakoupeném na e-shopu, a to do jednoho měsíce od data nákupu. Jediná podmínka je, že musí být nenošené nebo vyčištěné. Ceník úprav naleznete zde.

Košile a obleky na míru

Máte rádi, když vše perfektně sedí? Nechte si ušít oblek na míru.

Navštivte naše Krejčovství Blažek v centru Prahy nebo v Bratislavě v OC Nivy. Vyberte si z bohaté nabídky prvotřídních látek od nejvýznamnějších světových výrobců, jako jsou Loro Piana, Vitale Barberis Canonico, Lanificio F.lli Cerruti a další. V Krejčovství Vám ušijeme obleky, košile, kabáty, saka, kalhoty, jeansy a další oděvy na míru. Schůzku si můžete rezervovat on-line.

Objednávka zboží do obchodu

Objednejte si Vámi vybrané zboží do svého oblíbeného obchodu.

Pokud se Vám v obchodě zalíbil jakýkoli módní oděv, ale Vaše velikost či oblíbená barva se aktuálně nachází v jiném obchodě, žádný problém. Nechte si zboží doručit do Vámi vybraného obchodu, kde si před nákupem můžete vše ještě pořádně prohlédnout a vyzkoušet.

Doprava zdarma

U objednávek neplatíte poštovné.

Ať už objednané zboží necháváte poslat domů nebo do obchodu, u žádné objednávky neplatíte poštovné.

Vyzvednutí zboží v obchodě

Objednali jste si zboží na e-shopu? Máte více možností kam si nechat poslat Vaši objednávku. Nově Vám můžeme zboží doručit do vámi vybraného obchodu, kde si můžete Vaši objednávku vyzvednou, vyzkoušet a co Vám nebude sedět, tak můžete rovnou na obchodě vrátit.

Vrácení zboží v obchodě

Nevyhovující zboží zakoupené na e-shopu nemusíte posílat poštou.

Pokud jste si objednali zboží na e-shopu a nesedí Vám, případně ho potřebujete v zákonné čtrnáctidenní lhůtě vrátit z jiného důvodu, nemusíte vše balit a posílat poštou. Zboží můžete také vrátit v jakémkoliv obchodě.

Módní poradenství

Rádi Vám pomůžeme s výběrem nového outfitu i vhodných doplňků.

Hledáte nejlépe padnoucí střih? Nejste si jisti barvou? Nevíte, jaké doplňky vybrat ke svému novému outfitu? Se vším Vám rádi a ochotně poradíme přímo během nákupu v našich obchodech.