Problém s přihlášením

Máte problém s přihlášením? Podívejte se na následující seznam nejčastějších problémů a jejich řešení.

Zadávání malých a velkých písmen

Náš registrační a přihlašovací proces je citlivý na velikost písmen. To znamená, že pokud se registrujete jako jan.novak@priklademailu.cz, tak se následně nemůžete přihlásit jako Jan.Novak@priklademailu.cz.

Navíc, pokud jste registrovaný jako jan.novak@priklademailu.cz a zároveň provedete novou registraci jako Jan.Novak@priklademailu.cz, tak to budou dva na sobě nezávislé účty i když budou mít například stejnou doručovací adresu. Pokud budete účty střídat, budou se vám dělit body z věrnostního programu mezi tyto účty.

Pokud si nejste jistí, jakým tvarem e-mailu jste u nás registrováni, můžete to dohledat v registračním e-mailu, který jsme vám zaslali při potvrzení registrace. Pokud tento e-mail již nemáte, napište nám na eshop@blazek.cz a my daný tvar e-mailu dohledáme.

Správná jazyková varianta

Volba jazyka je vázaná na zemi, do které zboží zasíláme, sklady, ze kterých zasíláme a měnu, ve které přijímáme platby. Momentálně provozujeme český e-shop www.blazek.cz a slovenský e-shop www.blazek.sk. Pokud účet zaregistrujete na jedné z těchto jazykových variant, je s ní váš účet pevně svázaný. To znamená, že pokud registrujete jan.novak@priklademailu.cz na e-shopu www.blazek.cz, nebude možné se automaticky přihlásit jako jan.novak@priklademailu.cz do slovenského e-shopu www.blazek.sk.

Pokud si nejste jistí, v jakém e-shopu jste registrováni, můžete to dohledat v registračním e-mailu, který jsme vám zaslali při potvrzení registrace. Pokud tento e-mail již nemáte, napište nám na eshop@blazek.cz a dohledáme, v kterém e-shopu jste registrováni.