Magazín - Proč vyměnit klasické jeansy za jogg jeans?

Proč vyměnit klasické jeansy za jogg jeans?

článek

Jogg jeans jsou inovativním průlomem v oblasti denimového oblečení a poskytují ideální rovnováhu mezi pohodlím a stylem pro každodenní nošení.

Na první pohled byste jogg jeans od klasických jeansů s velkou pravděpodobností nepoznali. Při pozornějším zkoumání už byste však několik rozdílu jistě našli. V pase je přidaná guma, nohavice jsou mírně užší a látka je výrazně pružnější. Ten největší rozdíl však okem nenajdete – pohodlí jogg jeans je totiž potřeba si vyzkoušet na vlastní kůži.

Stylový vzhled

Jogg jeans vypadají stejně jako tradiční džíny, což znamená, že se hodí k mnoha různým outfitům. Můžete je nosit s tričkem a teniskami pro sportovní vzhled, nebo s košilí a elegantními botami pro více formální události. Jsou k dispozici v různých střizích a odstínech, což Vám umožňuje vybrat si takové, které ladí s vaším osobním stylem.

článek
článek

Pružnost Jogg jeans

Vděčí za to vysokému podílu elastanu, díky kterému jsou perfektně pružné, pohodlné a nikde neškrtí. Tomu napomáhá i přidaná guma do pasu. Ta sice některé muže zpočátku odrazuje, ale je to pouze o zvyku. Můžete si být jisti, že velmi rychle oceníte její výhody – mnohem větší pohodlí v oblasti boků a při sezení.

Perfektním příkladem pohodlných a stylových jogg jeans jsou kalhoty Savik v siluetě slim z naší nové kolekce z bavlny s příměsí elastanu pro zachování pružných vlastností.

Ideální kalhoty pro volný čas

Je spousta příležitostí, při kterých si i v jeansech nebo chinos budete připadat příliš formálně. Nebo chvíle, kdy se Vám zkrátka nechce přemýšlet, s čím kalhoty sladit. Jogg jeans jsou v tomto směru velmi vděčné, nosit je totiž můžete prakticky ke všemu. Triko, mikina, bomber, neformální košile i volnočasové sako – možností je neomezeně.

článek
článek

Po práci i o víkendu navíc každý muž rád odloží opasek a obleče se do něčeho pohodlnějšího. V pružných a příjemně padnoucích kalhotách se totiž relaxuje o poznání lépe než v těch, ve kterých sotva pokrčíte nohu. Ať už plánujete posezení s přáteli, nebo procházku se psem, jogg jeans Váš volný čas ještě zpříjemní.