Magazín - Stylové kožené doplňky

Stylové kožené doplňky

článek

Text: Jiří Král

Foto: Ilja Hubálek

Není kůže jako kůže. Určitě jste si někdy pořídili kožené boty, které se po pár měsících rozpadly, ale i takové, které vypadaly po třech letech stále jako nové. A stejné je to i s kvalitními koženými doplňky. Těch jsme si pro vás v nové kolekci připravili hezkou řádku a věříme, že se vám budou líbit stejně jako nám.

Prohlédněte si naše tipy na kožené doplňky, které byste určitě neměli přehlédnout. A pamatujte, že všechny budou krásné nejen při zakoupení, ale ještě řadu let poté.

1) Stylový batoh

Elegantní kožený batoh dnes vidíme v kombinaci s oblekem skoro stejně často jako klasickou aktovku. Batoh však má několik výhod. Při práci v terénu a na cestách máte na rozdíl od tašky obě ruce volné a nemusíte tak stále pátrat po místě, kam byste ho odložili. Nošení batohu je navíc zdravější, protože podporuje přirozené držení těla.

Antracitově černý batoh z naší nové kolekce potěší milovníky čistého minimalistického stylu. Skládá se ze zadní kapsy, ve které najdete prostor pro notebook a větší předměty, a přední kapsy pro peněženku, mobil, klíče a další drobnosti. S rozměry 31 x 47 x 18 cm batoh nabízí dostatek úložného prostoru pro dlouhý pracovní den.

2) Prostorný pomocník na cesty jménem weekender bag

Obzvlášť krásným i praktickým kouskem je prostorná kožená víkendová taška v antracitově černé barvě, která podtrhne váš módní styl i na cestách. Bohaté využití nabízí ale i v běžném pracovním týdnu. Prostorný úložný prostor 50 x 46 x 21 centimetrů oceníte při drobných nákupech či návštěvě posilovny.

Taška je vyrobena z kvalitní hovězí usně, která při dobré péči vydrží takřka celý život. Součástí balení je odnímatelný popruh s délkou 145 centimetrů.

3) Vyzkoušejte sametovou jemnost velurových opasků

Výběr opasku se nevyplatí podceňovat. Rozhodně totiž neslouží jen k držení kalhot. Díky tomu, že je ve středu vaší postavy, ji opticky rozděluje, čímž logicky přitahuje značnou část pozornosti.

Hitem letošního podzimu jsou velurové opasky. Jejich sametově jemný povrch totiž zpravidla k uvolněnějším outfitům sedne lépe než klasická leštěná kůže. Na slunci se navíc nelesknou, pouze se ještě více vyjasní jejich barvy. Pokud rádi zkoušíte nové věci, doporučujeme modrý velurový opasek. Milovníky tradičních barev zase potěší tmavě hnědý velurový opasek z luxusní usně.

4) Taška přes rameno – praktičnost i pohodlí v jednom

Formálnější než batoh, uvolněnější než aktovky. Tak by se daly ve zkratce představit tašky přes rameno, anglicky messenger bags. Na podzim 2020 jsme si pro vás připravili hned dvě novinky v tomto stylu, obě v krásně modrém odstínu mořských hlubin.

Prostornější tašku přes rameno oceníte v případě, že potřebujete mít notebook vždy a všude po ruce. Snadno do ní uložíte i osobní věci, desky a nabíječku. Skvěle zapadne do dress code smart nebo business casual, dobře bude vypadat ale i s neformálními jeansy a polokošilí.

Lehčí messenger tašku využijete především ve svém volném čase, kdy potřebujete místo pro peněženku, doklady, mobil, klíče a další osobní věci. Díky skladným rozměrům váhu messengeru téměř neucítíte. Co však ucítíte zcela jistě, je komfort prázdných kapes.