Magazín - Stylové kožené doplňky

STYLOVÉ KOŽENÉ DOPLŇKY

článek

Není kůže jako kůže. Určitě jste si někdy pořídili kožené boty, které se po pár měsících rozpadly, ale i takové, které vypadaly po třech letech stále jako nové. A stejné je to i s kvalitními koženými doplňky. Těch jsme si pro Vás v nové kolekci připravili spoustu a věříme, že se vám budou líbit stejně jako nám.

Prohlédněte si naše tipy na kožené doplňky, které byste rozhodně neměli přehlédnout. A nezapomeňte, že díky jejich kvalitnímu a preciznímu zpracování budou stále krásné i po letech.

Stylový batoh

Elegantní kožený batoh dnes vidíme v kombinaci s oblekem skoro stejně často jako klasickou aktovku. Batoh však má několik výhod. Při práci v terénu a na cestách máte na rozdíl od tašky obě ruce volné a nemusíte tak stále pátrat po místě, kam byste ho odložili. Nošení batohu je navíc zdravější, protože podporuje přirozené držení těla. V naší nové kolekci se objevuje i v hnědé barvě.

článek
článek

Víkendová taška

Obzvlášť krásným i praktickým kouskem je prostorná kožená víkendová taška v černé a nově i v hnědé barvě, která podtrhne Váš módní styl nejenom na cestách. Bohaté využití nabízí i v běžném pracovním týdnu. Prostorný úložný prostor oceníte při drobných nákupech či návštěvě posilovny.

Kožené opasky

Naše nabídka také zahrnuje širokou škálu kožených opasků, a některé z nich jsou dokonce oboustranné. To znamená, že naši zákazníci mohou mít z jednoho opasku dvě různé barvy, jako například modrou a černou nebo hnědou. Tato inovativní volba umožňuje jednoduše přizpůsobit opasek podle aktuálního outfitu a vytvořit tak vždy dokonalý dojem.

Výběr opasku se nevyplatí podceňovat. Rozhodně totiž neslouží jen k držení kalhot. Díky tomu, že je ve středu Vaší postavy, ji opticky rozděluje, čímž logicky přitahuje značnou část pozornosti.

článek
článek