Online krejčovství - večerní

Večerní kolekce

Dobře padnoucí smoking by neměl ve vaší skříni chybět. Ten ušitý na míru vám bude tím nejlepším společníkem. Pro slavnostní události zvolte také klasickou smokingovou košili šitou na míru, doplňte ji hedvábným motýlkem nebo si vyberte ručně šité společenské boty.

Nic nevypadá tak luxusně jako nádherné látky dokonale šité na míru.

Cena od:
16 990 Kč

Měření:
1 hodina

Termín dodání:
4 - 5 týdnů

Výběr z:
500 látek

Představujeme tři nové střihy společenských sak:

Žaket

Elegantní žaket, který je tradičně znám jako ranní oděv a nosí je především britští aristokraté, nabízí jedinečnou eleganci. Žaket je formálnější než váš každodenní oblek a umožňuje více personalizace než smoking, jelikož se dá dobře hrát se vzory. Tento styl je vhodný pro formální příležitosti ráno nebo odpoledne, zejména pro svatby.

Krátké společenské sako

Méně formální volba pro vaši speciální příležitost, krátké společenské sako je moderní verzí tradičního žaketu. Tento styl, má veškerou sofistikovanost klasiky s modernějším nádechem. Tyto obleky jsou obvykle vyrobeny spolu s vestou ze stejné látky.

Sako se stojákem

Inspirován stylem z jihovýchodní Asie, sako se stojákem je téměř stejné jako tradiční společenské sako s výjimkou stojáčku Mandarin Collar. Kultovní límec se zapíná pomocí háčku, který završuje uhlazený vzhled vašeho outfitu. Ideální k nošení s košilí bez límce, jelikož sako košili téměř neodkrývá, vyjímaje manžet a kousek límce.

Dostaňte svůj styl na novou úroveň pomocí ladících či kontrastních doplňků. Nyní můžete z vybraných látek vytvořit vlastní kravatu, motýlka, kapesníček a ascot kravatu ve stejné látce jako je vaše vesta. Koneckonců, chceme, abyste ladil od hlavy až k patě.

Otevřeno 7 dní v týdnu

Otevřeno 7 dní v týdnu

Nejmodernější krejčovství v Praze

Nejmodernější krejčovství v Praze

Soukromé parkování v podzemních garážích

Soukromé parkování v podzemních garážích