Magazín - Výrobci - Fortex

FORTEX – ODKAZ TRADICE A INOVACÍ VE SVĚTĚ TEXTILU

článek

V roce 1963 vznikla společnost Fortex s odvážnou myšlenkou spojit tradici regenerovaných textilií z Prata s touhou nacházet módní produkty pro pánské oblečení na severoevropských trzích. Od té doby se Fortex proměnil v jednoho z předních hráčů v oblasti textilního průmyslu a vytvořil rozsáhlou řadu produktů, které oslovují zákazníky na celém světě.

ŘADA KNIT & COTTON LAB

Za desetiletí tvrdé práce a nekompromisního závazku k inovacím vznikly další úspěšné řady produktů, jako jsou úplety z řady Knit a bavlněné látky z řady Cotton Lab. Dnes vyváží Fortex přes milion metrů látek ročně do 44 zemí, což jim umožňuje zaujmout pevné místo na globálním trhu.

ŠETRNĚ K PŘÍRODĚ

Přestože Fortex vyrůstal a stále roste, vždy si zachová svůj závazek k udržitelnosti a ochraně životního prostředí. Již od samého začátku se společnost zaměřovala na recyklované materiály a dnes má ohromné dědictví textilního know-how. Díky tomu jsou jejich látky nejen krásné a inovativní, ale také odolné a šetrné k přírodě. Společnost věří, že etika a zisk nemohou být v rozporu, a proto klade důraz na dlouhodobý ekonomický rozvoj spojený se sociálním a environmentálním rozvojem. S touto filozofií se Fortex inspiruje a podporuje cíle udržitelného rozvoje, aby přispěl k pozitivním změnám na celém světě.

INOVACE, KTERÉ VEDOU K LEPŠÍMU SVĚTU

Je to společnost, která nejen sleduje módní trendy, ale také tvoří nové trendy ve světě textilního průmyslu. S každým metrem látky, který vyrobí, Fortex staví most mezi minulostí a budoucností, spojuje tradici s inovacemi a vede nás k udržitelnějšímu a lepšímu světu.

KOLEKCE BLAŽEK

V naší kolekci Blažek si můžete vybrat z lněných kalhot, stylových jersey sak a oversized bund. Už nyní jsou k dispozici na našem e-shopu nebo v našich obchodech.

článek
článek