Magazín - Výrobci - Candiani

CANDIANI DENIM – OD MALÉ TKALCOVNY KE SVĚTOVÉMU LÍDROVI

článek

Historie společnosti Candiani začíná v roce 1938, kdy Mario a Luigi Candiani založili malou rodinnou tkalcovnu v městečku Robecchetto nedaleko Milána v Itálii. Jejich vášeň pro textilní průmysl a inovace vedla k výrobě vysoce kvalitní džínoviny, která získala rychle na popularitě. Společnost Candiani postupně rostla a v 70. letech 20. století se stala průkopníkem nových technologií a designu v denimovém světě.

Inovace a kvalita: Pohánějící denimový průmysl

Jedním z hlavních faktorů úspěchu společnosti Candiani je její neustálá touha po inovacích. Společnost investuje do výzkumu a vývoje nových technologií a postupů ve výrobě džínoviny.

Důležitou součástí filozofie společnosti Candiani je také důraz na kvalitu. Pracovníci ve výrobě mají dlouholeté zkušenosti a jejich preciznost je zárukou toho, že každý metr džínoviny, který opouští továrnu, splňuje nejvyšší standardy.

Ekologicky šetrný přístup

Inovativní technologie, které Candiani implementuje ve svých továrnách, umožňují znatelně snížit dopad na životní prostředí. Od recyklace vody až po využití obnovitelných zdrojů energie, společnost se snaží posunout denimový průmysl k udržitelnější budoucnosti.

Budoucnost: Svět džínů

Společnost Candiani si zachovává své místo na vrcholu denimového průmyslu díky svým inovacím, důrazu na kvalitu a závazku k udržitelnosti. Je to příběh o odvaze a podnikavosti dvou bratrů, kteří z malé tkalcovny vybudovali celosvětově uznávanou společnost. Jejich vášeň pro denim a snaha o neustálé zlepšování dnes pohání módní svět a vede ho k ekologicky zodpovědnějšímu a kvalitnějšímu budoucímu světu džínů.

KOLEKCE BLAŽEK

Aktuální kolekci našich džínů z materiálů od značky Candiani můžete najít na e-shopu nebo v našich obchodech. Tyto džíny prodáváme hned v několika základních barevných variantách, jako je bílá, černá a modrá. Všechny džíny jsou z velmi kvalitního a pružného denimu, aby bylo jejich nošení pohodlné a příjemné po celý den.

článek
článek