Magazín - Sedm tipů na valentýnský dárek pro muže

Sedm tipů na valentýnský dárek pro muže

článek

Text: Jiří Král

Foto: Lucie Robinson / Ilja Hubálek

S výběrem dárku to mají muži na Valentýna jednodušší. Šperk, květina a bonboniéra představují „svatou trojici“ valentýnských darů, které s jistotou potěší většinu žen a ze strany mužů nevyžadují žádnou velkou kreativitu. Vybrat dárek pro muže ale už tak jednoduché není. Sestavili jsme proto seznam dárků, které vám výběr snad alespoň trochu usnadní.

Šála

Že už se zima pomalu blíží ke konci? Možná, ale studený vítr si ještě pěkných pár měsíců naplno užijeme. Nastává tak období, kdy je na vlněné zimní šály moc horko, ale s nechráněným krkem můžete snadno nastydnout.

Šály z naší jarní kolekce proto vyrábíme z lehkých přírodních materiálů, jako je len, bavlna a hedvábí. Krásná vzorovaná šála nikdy nevyjde z módy a v šatníku se určitě neztratí.

článek
článek

Manžetové knoflíčky

Muži šperky častěji dávají než dostávají a Valentýn je nejlepší příležitost toto nepsané pravidlo porušit. Chodí váš partner denně do práce v obleku? Pak je tu vysoká šance, že mu párem neokoukaných manžetových knoflíčků uděláte velkou radost.

Manžetové knoflíčky jsou spolu s hodinkami a snubním prstenem jediným šperkem pánského formálního outfitu. Představují tak jednu z mála možností, jak často se opakující kombinace ozvláštnit. Nevíte si s jejich výběrem rady? Přečtěte si náš článek, jak vybrat ty nejkrásnější manžetové knoflíčky.

článek
článek

Opasek

Bojíte se, že se netrefíte do partnerova módního vkusu? Není na světě muž, kterého by nepotěšil ručně vyrobený opasek z té nejkvalitnější kůže. Pokud si tedy nevíte rady s dárkem pro prakticky založeného přítele, snoubence nebo manžela, nemusíte hledat dál.

Nejste-li si jistá, jakou má váš partner velikost, zvolte raději větší číslo. Seříznout opasek na správnou délku není takový problém, prodloužit ho ale nezvládneme.

Kravata

Kravata je alfou a omegou každého formálního outfitu. Jestli vypadá dobře, posoudíme většinou ještě předtím, než zaostříme na košili nebo sako. A i když stejný oblek nosí muži často i několikrát do týdne, kravatu by měli střídat denně, po každém nošení.

článek
článek

Vyberte svému partnerovi jednu z našich hedvábných, bavlněných nebo lněných kravat. S každým získaným komplimentem vám v duchu poděkuje.

Šle

Neokoukané, stylové, mladistvé. Pokud chcete partnera potěšit dárkem, který v šatníku ještě nemá, jsou šle skvělá volba. Pokud se navíc vyzná v módě, je pravděpodobné, že už nad jejich koupí sám uvažoval. V moderních outfitech je totiž můžeme vídat čím dál častěji.

Šle jsou skvělý dárek i proto, že mají jednu univerzální velikost. Nehrozí tak, že byste špatně odhadli partnerovo číslo a museli dárek pracně vracet.

článek
článek

Peněženka

Snad žádný doplněk nedostává zabrat tak jako peněženka. Používáme ji doslova denně, a to hned několikrát. A i když dovnitř nenecháme nikoho nakouknout, zvenku si ji za její život stihnou prohlédnout tisíce párů očí.

Všimly jste si, že by partnerova peněženka zasloužila vyměnit? Kupte mu na Valentýna některou z kolekce Blažek, která mu vás každý den připomene.

Chcete partnera potěšit dárkem i zážitkem v jednom? Objednejte ho na schůzku v našem Krejčovství Blažek. Ušijeme pro něj košili nebo oblek na míru s látkami, střihem, barvou i vzorem, které si sám vybere.