Magazín - Pět trendy obleků na svatbu

Pět trendy obleků na svatbu

článek

Text: Jiří Král

Foto: Matěj Třasák / Ilja Hubálek

Nahlas se to říká hlavně o ženách, ale i pro muže platí, že chtějí na svatbách vypadat dokonale. A nejde o to, jestli se jí účastní jako ženich (i když pro něj to platí dvojnásob), nebo jako host. První krok, jak na svatbě zazářit, je správná volba obleku. Ten je totiž vaší nejviditelnější vizitkou.

Abychom vám usnadnili hledání, připravili jsme pro vás pět obleků, které můžeme na svatbu vřele doporučit. Každý z nich s unikátním odstínem i motivem. Vyberete si mezi nimi ten svůj?

TIP 1: Kobaltově modrá sluší každému

Moderní modré obleky na řadě událostí postupně nahrazují ty černé a ani svatby nejsou výjimkou. Můžeme vám zaručit, že v našem novém obleku v krásném kobaltovém odstínu se budete nejen skvěle cítit, ale zajistí vám i spoustu komplimentů.

Oblek je šitý v pohodlném, ale přiléhavém střihu slim. Luxusní vlněná příze od italského výrobce Cerruti v kvalitě Super 130‘S vyniká výjimečnou jemností a je příjemně chladivá na dotek. Oblek je proto perfektní volbou do letního počasí.

TIP 2: Svěží letní odstíny se na svatbách neztratí

Sluší vám spíše světlejší barvy? Uvolněná letní svatba je ideálním místem, kde si můžete oblek v právě takových odstínech vyzkoušet. Perfektním kouskem pro tuto příležitost je například šedý károvaný oblek z nové letní kolekce.

Oblek zaujme mladistvě elegantním stylem i kvalitou zpracování. Prémiová příze z merino vlny v kvalitě 110‘S pochází od italského výrobce Reda. Právě díky ní je oblek sametově hebký a dokonalý i v těch nejdrobnějších detailech. To poznáte například na drobných modrých linkách, které doplňují dominantní světle šedou barvu a tvoří důmyslný károvaný motiv.

TIP 3: Inovativní spojení vlny, hedvábí a lnu

Na svatbách se celý den takřka nezastavíte, což dá v letním horku poměrně zabrat. Při vývoji nového obleku jsme proto hledali takový materiál, který bude mimořádně lehký, prodyšný a zároveň pevný. Odpověď přinesla inovativní příze od prestižního italského výrobce Ing. Loro Piana & C. Ta kombinuje nejlepší vlastnosti vlny, hedvábí a lnu v jednom.

Oblek v barvách mořských hlubin v dynamickém melange provedení vyniká hned v několika směrech. Extra jemná merino vlna dodává látce příjemnou jemnost a savost, hedvábí unikátní lesk a podíl lnu zase uvolněný lehký vzhled.

TIP 4: I formální oblek může zaujmout vzorem

Ani na svatbách se nemusíte vzdávat zajímavých vzorů. Stačí zvolit takový motiv, který bude k formální atmosféře ladit. Příkladem je náš modrý oblek v pohodlně přiléhavém extra slim střihu.

Oblek vyniká nejen vzorem, ale i mistrovským řemeslným zpracováním, což dokazuje mimořádně lehké polopodšité sako. Luxusní vlněná příze od italského výrobce Cerutti je mimořádně hebká na povrch a zaručuje skvělou prodyšnost i v horkých letních dnech.

TIP 5: I černý oblek má na svatbách své místo

Černé obleky doporučujeme především na formálnější svatby s jasně stanoveným dress code. Pokud však nedáte na antracitovou klasiku dopustit, nemusíte se jich vzdávat ani na těch uvolněnějších svatbách.

V nové kolekci jsme si pro vás připravili hned několik černých obleků. Jeden z nejkrásnějších je vyroben z unikátní merino vlny, upředené špičkovým výrobcem Cerruti. Při bližším pohledu si můžete všimnout promyšleného dezénu, který podtrhuje celkový bohatý vzhled obleku.

Chtěli byste se na svatbě předvést v jedinečném obleku, vyrobeném přímo pro vás? Domluvte si schůzku v našem Krejčovství Blažek a o zbytek se postaráme my! Ušijeme vám oblek na míru přesně podle vašich představ.