Magazín - Objevte ideální oblek na cesty

Objevte ideální oblek na cesty

článek

Text: Lucie Krůčková

Foto: Lucie Robinson, Ilja Hubálek

Vlastně to není jen jeden oblek. Je to komplexní styl, který počítá s aktivním životem muže, jenž velkou část svého života tráví na cestách. Na takový oblek jsou kladeny vysoké nároky, a to jak na materiál a zpracování, tak i na vzhled. Pokud i vy často cestujete, podívejte se, ve kterých oblecích budete vypadat stále stejně upraveně i na sklonku dlouhého dne.

Dnešní svět se rychle mění, je dynamický a úspěšný muž s ním musí držet krok. Často to znamená hodně cestování, přesuny za klienty, jednání na druhém konci Evropy nebo kongresy v nejrůznějších končinách. V takové chvíli pak je potřeba oblek, na který je stoprocentní spolehnutí.

V podstatě jde o obleky, které jsou ušity z materiálů s vynikající odolností, vysokým komfortem a úpravou, která zajišťuje jejich nemačkavost. Oblek musí mít elegantní, ale zároveň pohodlný střih, který umožňuje volnost pohybu, ale také sleduje aktuální trendy. Ta je pak často podpořena strečovou úpravou materiálu.

Travel suit pro formální příležitosti

Obleky pro formální chvíle musí splňovat mnoho požadavků. Pokud k nim přidáme i časté cestování, musíme velmi pečlivě vybírat. Skvělou variantou je kombinace elegantního střihu a materiálu, který snese vysokou zátěž častého a dlouhého nošení. Přírodní vlněné tkaniny vysoké kvality mohou mít speciální úpravu, která zvýší jejich odolnost vůči oděru, i příjemnou přirozenou elasticitu. Obleky z nich ušité jsou pak takřka nemačkavé, což oceníte především v závěru dne. I na poslední jednání tak vyrazíte stále perfektně upravený.

Nadčasové střihy a vysoký komfort obleků na cesty v kolekci Essentials

Pro někoho však jsou módní změny příliš vrtkavé a nemá čas ani chuť sledovat aktuální trendy. Dokonalou variantou jsou pak obleky v kolekci Essentials. Nadčasovosti jsme dosáhli pečlivým výběrem nestárnoucích střihů a kvalitních materiálů klasických desénů, které zajistí vysoký komfort nošení.

A pokud váš pracovní čas dělíte mezi jednání a pracovní cesty, jsou právě pro vás v kolekci Essentials připraveny obleky vhodné na cesty. Jsou ušity z materiálů, které vydrží náročné požadavky při cestování a zároveň poskytnou perfektní vzhled a maximální pohodlí. Navíc mají příjemný benefit water repellent úpravy, která brání proniknutí vody do tkaniny. Zachrání vás tak nejen v deštivém dni, ale i při polití.

článek
článek

V kamenných obchodech Blažek vám rádi pomůžeme vybrat dokonalý oblek na cesty, ale také sladit celý outfit. Aktuální kolekci si můžete prohlédnout v obchodech Blažek, ale také na našem webu.