5 tipů na vánoční dárky pro muže z pohodlí domova

5 tipů na vánoční dárky pro muže z pohodlí domova

článek

Text: Andrea Všetečková

Foto: Ilja Hubálek

Hledáte inspiraci pro letošní Vánoce? V tom případě pro vás máme hned několik tipů, s jakými u svých mužských protějšků zazáříte, aniž byste běhali z obchodu do obchodu či z vyhledávače do vyhledávače. Letos vsaďte na klasiku i decentní experiment, hlavně ale na kvalitu.

1. Svetr jste mu koupili loni? Překvapte ho mikinou.

Úhledně zabalený vlněný či kašmírový svetr je dárek číslo jedna, ovšem pokud se neopakuje rok, co rok. Pokud si váš přítel, syn či dědeček potrpí na hezké a kvalitní věci, rád pod stromečkem najde i úhledně zabalenou mikinu ze 100% bavlny. Obleče jí k džínům i volnočasovým kalhotám.

2. Koňak v dlaních

Koňak nebo koňaková špička dozajista nemine vánoční veselí. Co v navozené atmosféře pokračovat a zabalit balicím papírem krabičku s koženými rukavicemi koňakové barvy ze 100% jehněčí usně? Ruční i strojová výšivka, rovný střih s rozparkem v dlani pod palcem, to vše navíc made in Česko v dílnách u Dobříše.

3. Vesta z města a zase zpátky

Volnočasová vesta s poetickým názvem Swan je už jakýmsi evergreenem značky Blažek. Pokud ji nějaký z vašich oblíbených mužů v šatníku ještě nemá, zřejmě je načase mu ji pořídit. Vesta má navíc lehkou a hřejivou funkční membránu, kterou ocení jak s blížící se zimou, tak i s ubývajícím podzimem. Vyzkoušeno českými muži napříč generacemi i ročními obdobími.

4. Muže košilí neuhodíte

Kdo z nás by se necítil skvěle vedle muže, který má na sobě kromě příjemného parfému ještě oku lahodící košili? Ať už se košile u muže rovná svátku nebo dennímu chlebu, vždy je důležité mít do skříně pro co sáhnout. A protože jsme na začátku slíbili malý experiment, nechte ty jednobarevné letos pro někoho jiného a pusťte vzory a potisky ven. Třeba zrovna ten květinový se pyšní velmi ceněnou nadčasovostí.

5. Gentlemanův šperk

Jít zase ven a tančit. To zřejmě nyní chtějí i ti nejzapřisáhlejší netanečníci z nás. Takovým malý příslibem slavnostních večerů mohou být manžetové knoflíčky, jejichž krabička na toaletním stolku vám připomene, že je nejvyšší čas zase vyrazit do víru plesů a večírků.

Užijte si svátky s těmi nejbližšími v klidu a pohodlí a nezapomeňte, že méně je někdy více, a že kvalita nakonec kvantitu vždycky předčí. A my vám s tím rádi pomůžeme, ať už na našem e-shopu, nebo v obchodech, kde se vám budou věnovat naše módní poradkyně.