Berlin - sluneční brýle

 
Berlin - sluneční brýle
 
Cena:2 490 Kč
Aktuální cena:2 490 Kč
Sluneční brýle, jimž jsme dali jméno Berlin, mají základ v pilotkách, ale přidávají ještě “něco navíc”. Doplnili jsme je detaily, jako jsou tenké kovové obroučky ve stříbrné barvě, které kontrastují s výraznějšími stranicemi z ebenového dřeva, oválné černé gradientní čočky zakrývající oko ze všech úhlů, dvojitý můstek či komfortní nosní podnožky. Dobře sednou především lidem se čtvercovým tvarem obličeje. Pro svou velikost a kulatý tvar skvěle zapadnou mezi ostré křivky tváře. Vhodné jsou také pro obličej srdcového tvaru. Opticky harmonizují nesouměrnost obličeje. Základní parametry: UV filtr 400, sluneční filtr kategorie 3, gradientní polarizační čočky. Brýle jsou baleny v bambusovém tubusu společně s čistícím hadříkem. Při přepravě je doporučujeme uchovávat v pouzdře.
Artikl:49600156LS
Materiál:dřevo
Skladem na eshopu:ANO
 
 
 
 
 

Nová kolekce jaro/léto 2017

„Každá naše kolekce je něčím charakteristická a výjimečná. Naším cílem je mužům zprostředkovat nadčasové oděvy, které mezi ostatními vyčnívají vysokou kvalitou materiálů, precizním zpracováním a originálním designem“

– Jana Kuťková, designérka

Fashion film SS17          Lookbook SS17

Muži, kteří svěřují svůj šatník značce Blažek, mají mnoho společného. Jsou úspěšní, sebevědomí, znají své priority a s rozvahou umějí plánovat svůj profesní i osobní život.

Prohlédnout outfity

U košil převažují výrazné vzory s nejrůznějšími ornamenty, florální vzory a motivy inspirované Portugalskem.

Nakupovat košile

Na jaro jsou trefou do černého stylové sneakers ve variantě s hladkou i broušenou kůží.

Nakupovat sneakers


O kolekci jaro/léto 2017

 

 
 

_______________
Infolinka Blažek 844 844 830 info@blazek.cz