Pánské oblekové sako Ceremony , barva hnědá

 
Pánské oblekové sako Ceremony , barva hnědá
 
Akce
Cena:9 990 Kč
Aktuální cena:3 990 Kč
Krejčovsky dokonale zpracované oblekové sako v aktuální přiléhavé siluetě s tzv. špic fazónou, vyrobené z jemné střižní vlny s jemným dezénem od italského výrobce Cerruti. Sako doplňují kalhoty 11500346GN, oblek je univerzálně kombinovatelný s většinou produktů z formální kolekce.
Artikl:12500346PR
Kolekce:Ceremony
Materiál:100 % vlna 130'S
Údržba: nesmí se prát, opatrná manipulace v mokrém stavu nesmí se bělit nesmí se sušit v bubnové sušičce žehlení při maximální teplotě spodní plochy žehličky 150 °C může se chemicky čistit tetrachlorethenem, monofluortrichlormethanem a všemi rozpouštědly uvedenými pod symbolem "F", obvyklé postupy čistění bez omezení
Vyberte velikost: Tabulka velikostí - saka
Skladem na eshopu:ANO
 
Doplňte svůj outfit:
 
Kravata Ceremony , barva hnědá
Pánská košile Ceremony , barva hnědá
Pánská módní obuv formal , barva černá
Pánské oblekové kalhoty Ceremony , barva hnědá
 
 
 
Podobné zboží
 
Pánské oblekové sako Ceremony , barva černá
Pánské oblekové sako Ceremony , barva modrá
Pánské oblekové sako Ceremony , barva černá
 
 
 
 
 
 

Nová kolekce podzim/zima 2016

Londýn, Řím, New York. Každé z těchto měst bylo inspirací při tvorbě nové kolekce pánského módního domu Blažek pro nadcházející sezonu podzim/zima 2016. Každé z nich vdechlo kolekci svůj charakter a atmosféru.

Za vznikem nové kolekce stojí talentované designérské duo Věra Jakubíčková a Jana Kuťková, které se při tvorbě nechaly inspirovat právě těmito světovými metropolemi. První „zastávkou” byl Londýn, který kolekci propůjčil klasické materiály v podobě tvídu a flanelu. Italský Řím byl hlavním impulsem pro vytvoření nové zúžené siluety se zkrácenými délkami, jež ztělesňuje pravého italského gentlemana. Rušný a energií pulzující New York zanechal v kolekci stopu moderních a funkčních materiálů, vyrobených na základě nejnovějších technologií. „Kolekce je doslova ‚šitá na míru‘ všem mužům, kteří vyznávají eleganci, mají smysl pro detail a ve svém volném čase chtějí stále působit sebevědomě a nezávisle,“ říká Ladislav Blažek, majitel společnosti.

Návrhářky sáhly po prvotřídně zpracovaných materiálech od předních italských výrobců Cerruti, Vitale Barberis či Candiani.

 

 
 

_______________
Infolinka Blažek 844 844 830 info@blazek.cz