Pánské kalhoty , barva modrá

 
Pánské kalhoty  , barva modrá
 
Akce
Cena:2 990 Kč
Aktuální cena:1 790 Kč
Jeansy se zúženou siluetou a zapínáním na zip, vyrobené ze strečového bavlněného twilu.
Artikl:11801236TT
Materiál:98 % bavlna, 2 % elastan
Vyberte velikost: Tabulka velikostí - jeansy
Skladem na eshopu:ANO
 
Doplňte svůj outfit:
 
Pánské sako  , barva hnědá
Pánská košile  , barva modrá
 
 
 
Podobné zboží
 
Pánské kalhoty  , barva modrá
Pánské kalhoty  , barva šedá
Pánské kalhoty informal , barva modrá
Pánské kalhoty  , barva modrá
Pánské kalhoty informal , barva černá
 
 
 
 
 

Nová kolekce podzim/zima 2016

Londýn, Řím, New York. Každé z těchto měst bylo inspirací při tvorbě nové kolekce pánského módního domu Blažek pro nadcházející sezonu podzim/zima 2016. Každé z nich vdechlo kolekci svůj charakter a atmosféru.

Za vznikem nové kolekce stojí talentované designérské duo Věra Jakubíčková a Jana Kuťková, které se při tvorbě nechaly inspirovat právě těmito světovými metropolemi. První „zastávkou” byl Londýn, který kolekci propůjčil klasické materiály v podobě tvídu a flanelu. Italský Řím byl hlavním impulsem pro vytvoření nové zúžené siluety se zkrácenými délkami, jež ztělesňuje pravého italského gentlemana. Rušný a energií pulzující New York zanechal v kolekci stopu moderních a funkčních materiálů, vyrobených na základě nejnovějších technologií. „Kolekce je doslova ‚šitá na míru‘ všem mužům, kteří vyznávají eleganci, mají smysl pro detail a ve svém volném čase chtějí stále působit sebevědomě a nezávisle,“ říká Ladislav Blažek, majitel společnosti.

Návrhářky sáhly po prvotřídně zpracovaných materiálech od předních italských výrobců Cerruti, Vitale Barberis či Candiani.

 

 
 

_______________
Infolinka Blažek 844 844 830 info@blazek.cz