Web krejčovství - Obleky

Obleky na míru

Oblek na míru je vrcholem krejčovského řemesla. Je to oděv, který reprezentuje Vaši jedinečnou osobnost.

Cena od:
16 990 Kč

Měření:
1 hodina

Termín dodání:
4 - 5 týdnů

Výběr z:
1 200 látek

Kolekce materiálů

Jaro / Léto 2021

Naše nová kolekce obsahuje přírodní, lehké a vzdušné materiály, ideálně vytvořené do letního počasí. Pro muže, kteří chtějí být cool, cítit se pohodlně a zároveň potřebují vypadat elegantně, jsme připravili kolekci materiálů z nekvalitnější merino vlny a hedvábí s nádechem opravdové přirozenosti. Pokud jde o sezónní hity, najdete zde materiály z funkčních vlněných přízí s rozmanitými vzory a strukturami. Novinkou je egyptská bavlna v kvalitě Seersuker, která zachycuje samou podstatu letního materiálu. V kolekci převažují desény s klasickým okenním kárem, široké i jemné pruhy, vzory rybí kosti a jednobarevné tkaniny z mulino přízí. Barevnost sezóny začíná od elegantní modré k světle šedé, až po řadu zemitých odstínů.

Kolekce materiálů

Podzim / Zima

Sezóna je plná zimních textiliích, které vás budou provázet od podzimu do zimy. Najdete zde vše, co potřebujete, od jemných vln, velmi kvalitních vln a flanelů s čistým designem až po luxusní směsi alpaky a kašmíru. Tyto ceněné materiály zajišťují, že vaše zimní obleky budou měkké na dotek a ještě pohodlnější při nošení. V kolekci se objevují tradiční vzory, jako je Glencheck, křídový proužek, vzor okenního kára s některými verzemi přepracovanými do melange a mouliné přízí. K dispozici v klasických odstínech nebo modernější paletě sezónních barev. Většina přírodních materiálů je utkaná s nejjemnějších vlněných vláken, které jsou dvojitě zkroucené, aby vytvořily odolné a strukturované vazby pro elegantní a perfektně splývavé obleky. Naše kolekce je vždy nadčasová, někdy odvážná, ale je přesně to, co potřebujete, abyste si tuto zimu prožili stylově.

Kolekce materiálů

Summertime

Kolekce obleků Summer Time z materiálů Loro Piana sází jak na kombinaci vlny, hedvábí a lnu, tak i na pestrou škálu barev – od nebesky modré přes levandulovou a vínovou po jarní zelenou a jadeitově zelenou. Obleky z těchto přírodních materiálů vám budou skvělým průvodcem při vašich pracovních schůzkách i neformálních letních setkáních.

Kolekce materiálů

The Ultimate Summer Blends

Netradiční vzhled melange vzoru s bílou barvou v kombinaci s prvky modré, pískové, šedé a olivově zelené barvy nabízí pravou dávku módního stylu pro ty příležitosti, kdy jedna barva nestačí. Trendová směs kombinace lnu, vlny a elastanu zajišťuje vyšší odolnost tkaniny, která se tolik nemačká. Obleky jsou ideální do práce nebo pro semi formální příležitosti.

Kolekce materiálů

Summer Wools

Kolekce Summer Wools představuje jedinečné obleky vhodné do letního počasí. Moderní obleky kombinují rafinovanou vazbu vzoru rybí kosti a velké kostky, kde barvy dohromady dodávají extra rozměr tónům klasické modré, hnědé a šedé. Obleky jsou svou lehkostí a jemným leskem tou pravou volbou pro profesionály s citem pro módu.

Kolekce materiálů

Fine Checks & Stripes

Kolekci Checks & Stripes dominuje australská vlna té nejvyšší kvality. Nadčasovost a všestrannost kolekce podtrhuje decentní kostka a proužek, které se nosí po celý rok. Vyberte si svoji barvu podle příležitosti, na den světle šedou s bílým proužkem a na večer módní denimově modrou.

Kolekce materiálů

Summer Suits & Jackets

Obleky z materiálu Seersucker jsou i nadále klasickým základem letního šatníku. Jejich prodyšnost poskytuje pocit lehkosti a tím představují perfektní oblečení pro letní sezónu. Barevnost materiálů v bělavé, béžové a půlnoční modré představuje neformální sofistikované obleky.

Kolekce materiálů

Taste of Freedom

Název mluví za vše: obleky jsou vytvořeny k pohybu. Perfektní kombinace vlny a hedvábí. Maximální pružnost. Dokonalé pohodlí. Navrženo pro muže v pohybu. Minimalistická, a přesto rafinovaná. Obleky jsou ideální pro neformální a semi formální příležitosti.

Kolekce materiálů

Houndstooth

V nové kolekci Houndstooth představujeme obleky tradičního a sportovního stylu zároveň. Kolekce přináší zemité tóny od modré přes zelenou po světle hnědou až vínově červenou pro nevšední vzhled. Materiály v kombinaci lesklého hedvábí, lnu a jemné merino vlny dodají oblekům příjemný omak a vysokou odolnost.

Kolekce materiálů

Silk Air

Kolekce Silk Air pozvedne Váš vzhled v úžasných materiálech Loro Piana z hrubé merino vlny a hedvábí. Kolekce snoubí luxus s jedinečným komfortem. Vlna a hedvábí vytváří trojrozměrný melanžový efekt, dodávající oblekům vizuální důmyslnost, za kterou se jistě každý otočí.

Kolekce materiálů

Summer Mesh

Kolekce Summer Mesh s jemnou, pružnou a propracovanou texturou zachycuje jednoduchý styling této sezóny. Je skvělou volbou pro cestování, materiály, které se méně mačkají a obstojí déle ve zkoušce času, ať jste kdekoli.

Otevřeno 7 dní v týdnu

Otevřeno 7 dní v týdnu

Nejmodernější krejčovství v Praze

Nejmodernější krejčovství v Praze

Soukromé parkování v podzemních garážích

Soukromé parkování v podzemních garážích