Travel Journal Netherlands Fall Winter 2019

Nová kolekce podzim/zima 2019

Travel Journal

Netherlands Fall/Winter 2019

Photos by Robert Vano

Po několika úspěšných sériích v Portugalsku, Irsku a Lanzarote se kampaň Travel Journal přesouvá severněji do Nizozemí, za větrnými mlýny, nekonečnými pláněmi i městskými bicykly. Celou kampaň pro značku již podruhé nafotil respektovaný módní fotograf Robert Vano.

Číst více

Novinky kolekce

Celý outwear se tentokrát zaměřuje na kombinaci funkčnosti a designu. Jako první v Česku představujeme unikátní materiál italského výrobce Thindown, kachní peří v metráži, který nabízí vysoký termoregulační komfort i ve velmi chladném klimatu. Vznikl tak unikátní péřový plášť ve slušivé slim siluetě s funkční membránou, která je voděodolná a má skvělé izolační vlastnosti. Slovy to popsat nejde, přijďte si jej obléci do našich obchodů. A pak hned vyrazte ven, třeba na Aljašku.

FW 19
FW 19
FW 19
FW 19

Novinky kolekce

Ve formální kolekci dostává své místo i nová generace obleků v siluetě relax, v níž dobře padnoucí sako alternuje lehká nepodšitá bunda bomber střihu v kombinaci s pohodlnými kalhoty kónického tvaru. Je to vůbec poprvé, co se neformální kousek stal součástí formální kolekce. Bomber suit je luxusní formální oblek pro muže, kteří hledají sofistikované oživení formálního šatníku. Je vyroben z látky top kvality italského výrobce Cerruti, k vysokému obsahu vlny je přidán kašmír a elastan.

Novinky kolekce

Kožený batoh z kolekce Blažek vyniká luxusním materiálem, 100% přírodní kůží saffiano, i elegantním minimalistickým pojetím. Čisté oblé linie batohu zdobí pouze stříbrné logo lvíčka. Do surové kůže je vyražen drobný diagonální vzor, který je následně ošetřen voskem. Díky tomu kůže odolá vodě i oděrům při používání a skvěle drží tvar. V batohu je ukryta zpevněná kapsa pro bezpečné uložení notebooku.

FW 19
FW 19
FW 19
FW 19

Making of Campaign Fall/Winter 2019

Už jste četli v Blažek magazínu?