Travel Journal Ireland 2018

Travel Journal Ireland 2018 Blažek

Útěk z města, ruční práce, návrat k tradičním technikám, kontrast divoké přírody a moderní civilizace – z těchto námětů vychází naše kolekce na podzim a zimu 2018, s níž cestujeme po nezkrotných scenériích Dublinu a irského venkova. Kolekce vzdává hold všem mužům, kteří jsou neustále zavaleni prací a podněty města, a dává jim možnost přenést se do prostředí, kde naleznou klid a kde se alespoň na chvíli mohou zastavit.

Tomu odpovídají použité materiály, jež na omak působí opraným či broušeným dojmem, i klidná barevná paleta skládající se z odstínů, které evokují kámen, dřevo, luční kvítí, mlhavou krajinu a odlesky hladiny podzimního moře.

Letošní podzimní kolekce je první, v níž jsme vybrané modely bund, plášťů a kabátů vybavili speciálními membránami a gelovými vrstvami, které ochrání před všemi vrtochy podzimního počasí. Samozřejmostí jsou prvotřídní látky od výrobců Loro Piana, Albini nebo Vitale Barberis Canonico, a špičkové zpracování šikovnými rukami našich krejčovských mistrů a mistryň.

Travel Movie

Je polovina dubna, pár slunečních paprsků proráží šedivé mraky a vypadá to na déšť. Člověk by řekl, že je zatím ještě v Praze, kdyby se mu v dálce neotvíral pohled na kopce porostlé smaragdovou trávou a na moře, které se takhle na začátku jara leskne jako led. Jsme ale v Dublinu, kde začíná náš výlet po Irsku, jehož příroda je chvílemi drsně zemitá a jindy zas připomíná impresionistický obraz – tedy stejně jako naše kolekce na podzim a zimu 2018, kterou jsme obsadili do hlavní role našeho podzimního Travel Movie.

lookbook blažek promo

Lookbook

Byli jste někdy v dublinské čtvrti Howth Harbour? Nebo se procházeli po útesech na Cliff Walk? A víte, co je skvělého na starém opatství v Muckross a jak vypadá vodopád Torc? Na jedenáct úžasných lokací se můžete už teď vypravit prostřednictvím našeho lookbooku, který je zasvěcen krásám irské přírody a nejlepším kouskům z naší podzimní kolekce.