Svatební oblek

Dokonalý svatební oblek

Svatba je jednou z nejkrásnějších a nejvýznamnějších životních událostí. Přesto někdy bývá výběr obleku pro tuto událost z mužské strany mírně podceňovaný. Svatební den přitom dává jedinečnou příležitost skvěle se obléci. Poradíme vám, jak vybrat skvěle vypadající a především dobře padnoucí svatební oblek.

Ideální variantou pro tuto příležitost je oblek šitý na míru. Metoda šití Made to Measure v kombinaci s širokým výběrem materiálů od předních italských výrobců látek a zkušeností zručných krejčových jsou zárukou skvělého výsledku. Pokud vás tlačí čas a oblek potřebujete prakticky hned, vybírejte mezi vysoce kvalitními a elegantními konfekčními obleky. Aby konfekční oblek lépe padl, je možné provést drobné krejčovské úpravy přímo v obchodě.

Oblek na míru

Pánové mohou vybírat dle stylu svatby z barevné škály od smetanové přes šedou barvu až po večerní černou. Oblek je vhodné doplnit svatební vestou, která je s oblekem buď v kontrastu, nebo tón v tónu.

Výjimečná událost si žádá i výjimečné materiály. Značka Lanificio F.lli Cerruti připravila právě pro tyto slavnostní příležitosti kolekci materiálů s názvem iParty, které vynikají hedvábným leskem. Naleznete v ní látky ze 100% vlny nebo kombinace vlny a mohéru, případně vlny a hedvábí.

Krejčovství Blažek - Made to Measure - Svatební oblek

Průběh měření a termín dodání

Společně s naší krejčí vyberete linii obleku a následně vám vezme míry. To trvá zhruba půl hodiny. Následně si můžete vybrat způ­sob zapí­nání saka, tvar klop, počet kapes a roz­parků, zda kalhoty budou mít sámky nebo man­žety a samo­zřejmě i mnoho dal­ších krej­čov­ských detai­lů. Posled­ním a velmi důle­ži­tým kro­kem je výběr látky, ze které bude oblek ušit.

V naprosté vět­šině případů stačí dvě návštěvy. Při té první pro­běhne měření, výběr mate­ri­álu a všech dal­ších detailů. Druhá návštěva je záro­veň zkouš­kou hoto­vého obleku, a pokud si nepře­jete další úpravy, tak si v ten samý den také odnášíte svůj nový oblek domů. Samotné ušití obleku na míru trvá 4 - 5 týdnů.

Krejčovství Blažek - Made to Measure - Svatební oblek

Krejčovství Blažek

Praha - Václavské náměstí

nám. Republiky 8, 110 00, Praha 1

Iva Soušková
E-mail: iva.souskova@blazek.cz
Tel.: +420 702 120 688

Jana Kučerová
E-mail: jana.kucerova@blazek.cz
Tel.: +420 725 098 797

Praha - OD Kotva

Václavské náměstí 783/24, 110 07, Praha 1

Dominika Hladká
E-mail: dominika.hladka@blazek.cz
Tel.: +420 607 006 327

Martina Stočesová
E-mail: martina.stocesova@blazek.cz
Tel.: +420 601 570 468

Brno - Avion Shopping Park

Skandinávská 2, Avion Shopping Park, 619 00 Brno

Jana Krčmová
E-mail: jana.krcmova@blazek.cz
Tel.: +420 606 033 539

Navštivte nás na veletrzích

12. - 13. 1. - Praha Clarion
26. - 27. 1. - Praha Diplomat
2. - 3. 2. - Brno Vaňkovka

Kolekce Ceremony

Blažek Ceremony
Blažek Ceremony
Blažek Ceremony
Blažek Ceremony