Online krejčovství - svatební

Svatební kolekce

Životní událost se rychle blíží. Přirozeně taková příležitost vyžaduje výjimečný oděv.

Dbáme na individuální přístup. Váš oblek přizpůsobíme stylu svatby, kterou plánujete, tak abyste se v tento den cítili příjemně a jedinečně zároveň. Poradíme vám, jak celý outfit sladit a jaké doplňky zvolit. Ženichy zkrátka oblečeme od hlavy až k patě.

Cena od:
16 990 Kč

Měření:
1 hodina

Termín dodání:
4 - 5 týdnů

Výběr z:
500 látek

Letošní sezóna obrací klasiku vzhůru nohama a tím vám umožňuje vyjádřit Vaši osobnost volbou krejčovských detailů plných charakteru. Do kolekce jsme zahrnuli nové látky na smokingy a smokingová saka ztělesňující dokonalou rovnováhu mezi klasikou a současnými trendy. Jsou dokonalým posledním detailem, který pozvedne vaše nezapomenutelné okamžiky. Bez ohledu na sezónu nebo příležitost, určitě pro Vás vytvoříme ten dokonalý svatební oblek.

SVATEBNÍ OBLEK NA MÍRU

Pokud nejste konfekční typ nebo si prostě rádi dopřejete vždy něco navíc, jsme připraveni vám svatební oblek ušít na míru metodou Made to Measure. Na první schůzce Vás změříme a probereme vaši představu o látce, vzoru i těch nejmenších detailech, kterými byste si svůj oblek přáli ozvláštnit. A pak už necháme pracovat naše krejčí, kteří vám během pár týdnů vytvoří unikát, jehož spoluautorem budete vy sami.

Otevřeno 7 dní v týdnu

Otevřeno 7 dní v týdnu

Nejmodernější krejčovství v Praze

Nejmodernější krejčovství v Praze

Soukromé parkování v podzemních garážích

Parkování v podzemních garážích