Taláry

Prostřednictvím našich webových stránek si můžete objednat stavovský talár online, případně si ho můžete objednat a vyzkoušet v kterékoli prodejně Blažek. Prvním krokem objednávky je zadání identifikačního čísla advokáta. Následně vyplníte osobní údaje potřebné pro vystavení daňového dokladu a doručení taláru (v případě volby objednávky online zasíláme taláry poštou na dobírku).

Můžete si vybrat ze dvou provedení stavovského oděvu. Talár z nanotextilie je vyroben z nemačkavého materiálu, luxusnější variantou je talár z čisté střižní vlny.

Advokátní talár je univerzální pro ženy i muže. Pro výběr správné velikosti je nutné zadat výšku postavy a obvod hrudníku. V následujícím kroku objednávky se velikost taláru automaticky vygeneruje na základě vámi zadaných tělesných rozměrů.

Standardní doba pro výrobu taláru jsou 3 měsíce od zaplacení zálohy. V případě, že požadujete rychlejší zhotovení, zvolíte tuto možnost přímo v objednávce.

Po dokončení objednávky se vygeneruje číslo vaší objednávky, které bude sloužit jako variabilní symbol pro platbu zálohy. Zároveň vám na email přijde informace o vaší objednávce společně s platebními údaji potřebnými pro zaplacení zálohy. Teprve po přijetí zálohové platby ve výši 2 000 Kč bude objednávka považována za dokončenou a poštou vám bude doručeno potvrzení o přijetí zálohy spolu s potvrzenou závaznou objednávkou.

taláry
OBJEDNAT TALÁR