Magazín - Volnočasové kalhoty a polokošile na míru

Volnočasové kalhoty a polokošile na míru

článek

Text: Lucie Krůčková

Foto: Ilja Hubálek

Oblečení, které sedí a přesně odpovídá vašim potřebám a postavě, je naprostý ideál. Oblek na míru, perfektně padnoucí sako či elegantní košile ve střihu a materiálu dle volby zákazníka už se v pánských šatnících zabydlely. A ruku na srdce, kdo jednou vyzkouší oblečení na míru, těžko si vybírá v klasické konfekci. Pokud jste i vy propadli kouzlu oděvů šitých na míru, zbystřete. Sortiment Krejčovství Blažek se rozšiřuje.

Pohodlné oblečení ve správných rozměrech z kvalitního materiálu a v barvě či vzoru podle vaší představy už nemusíte mít pouze pro formální chvíle. V krejčovství Blažek jsme rozšířili kolekci Made to Measure o volnočasové kalhoty na míru, vysoce komfortní džíny a příjemné volnočasové polokošile.

Casual kalhoty, které dokonale padnou

Oblíbené kalhoty chinos historicky vznikly z kalhot uniformy americké armády, které nosili vojáci na přelomu 19. a 20. století. Jejich název chinos je odvozen od země, kde se uniformy pro americkou armádu v té době šily, a tou byla Čína. A už tehdy byla hlavním materiálem bavlna. Zůstalo tomu tak dodnes.

Současné chinos mají různé střihové i materiálové modifikace, ale ty nejpohodlnější jsou šity na míru z luxusních bavlněných materiálů. Buď jde o 100% bavlněnou tkaninu, nebo je do ní pro zvýšení pružnosti přidáno elastické vlákno. Jsou to ideální materiály pro maximální pohodlí, a proto chinos na míru šijeme právě z nich.

Hlavním benefitem kalhot na míru je jejich perfektně padnoucí střih, který je přizpůsoben postavě. Další výhodou je možnost volby materiálu, jeho barvy a desénu. Důležitá je také práce s detaily. Protože právě v detailech můžete ukázat váš jedinečný vkus. Můžete si vybrat knoflíčky, provedení vnitřních kapes, ale také požádat o vyšití monogramu. Získáte tak jedinečný kousek šatníku, který nebude mít nikdo jiný.

Krásné džíny na míru

Džíny jsou nedílnou součástí pánských i dámských šatníků, jejich původ však také najdeme jinde. Původně šlo o pracovní oděv, který se vypracoval na módní kousky, z nichž některé dokonce získaly místo i v casual pracovním šatníku úspěšného muže.

Pokud však nechcete kompromis materiálů a střihů, doporučujeme vyzkoušet džíny šité na míru. Volit můžete mezi vysoce pohodlným materiálem, jehož základem je kvalitní bavlna, ale který má jemnou příměs elastanu pro komfortní pružnost. Nebo je zde klasický denim pro náročné, který je ze 100% bavlny od italského výrobce Candiani. V krejčovství Blažek je to selvedge denim, který patří mezi nejkvalitnější džínoviny na světě.

Samotná úvodní část výroby džínů na míru je vlastně velmi příjemná hra. I zde je základem dokonale padnoucí střih a práce s detaily. Zkušený krejčí vám pomůže s výběrem materiálu, ideálního střihu i s volbou jednotlivých prvků, které perfektně vyladí váš unikátní kousek šatníku.

Módní pohodlné polokošile

Původ polokošil je všeobecně známý. Je to další kousek sportovní módy, který se pevně zabydlel v našich normálních životech. Ale i tady platí, že pokud hledáme bezvadně padnoucí polokošili, je ideální variantou ta ušitá na míru.

Pro polokošile na míru volíme vysoce kvalitní materiály ze 100% bavlny zpracované do úpletu. Ten zajišťuje volnost pohybu bez nutnosti přidání umělých vláken. Obrovskou výhodou pro naše zákazníky je, že materiály pro polokošile máme skladem. Tím se celý proces šití na míru výrazně urychluje. A i zde si můžeme hrát nejen s barvami a desény, ale také s detaily.

Polokošili na míru si můžete nechat ušít samostatně, nebo jako součást celého outfitu, kdy ji můžete skvěle doplnit třeba letním sakem.

Celým procesem vás provede zkušený specialista

Pokud jste ještě nikdy nevyzkoušeli výhody šití oděvů na míru, nebojte se, že bychom vás nechali tápat. V krejčovství Blažek jsou připraveni naši zkušení specialisté, kteří vás celým procesem provedou. Díky nim budete mít na konci v rukou jedinečné kousky, které vám dokonale sednou a přesně zapadnou do vašeho osobního stylu. Stačí se jen on-line objednat na rezervace.blazek.cz.