Magazín - Pavol Habera - Nový ambasador Krejčovství Blažek

KREJČOVSTVÍ BLAŽEK X PAVOL HABERA

článek

Krejčovství Blažek a Pavol Habera představují novou kolekci na míru pro sezónu jaro/léto 2023.

Nová kolekce se vyznačuje nezávislou elegancí, prvotřídní kvalitou zpracování a přírodními materiály od nejvýznamnějších italských výrobců.

Nechte se inspirovat novým stylem oděvů ušitých na míru v Krejčovství Blažek.


CASUAL OBLEK šitý na míru

Neformální oblek v denimové barvě je vyroben z bavlny, lnu a elastanu. Neformální sako má stahování v pase, kalhoty jsou ušity ve volném střihu bez sámků. Kombinujte s jednoduchým trikem a bílými teniskami z jelení kůže.


DVOUŘADÝ OBLEK šitý na míru

Dvouřadý oblek ve světlém káru je vyroben z vlny a elastanu. Materiál od italského značky Carlo Barbera je velmi lehký i pružný zároveň. Oblek doplňte lněnou košilí v khaki barvě a semišovými polobotkami.


NEFORMÁLNÍ OBLEK šitý na míru

Neformální oblek ve smaragdové barvě je vyroben z vlny, hedvábí a lnu. Materiál od italské značky Loro Piana je z kolekce SUMMERTIME. Vyznačuje se extrémní lehkostí a prodyšností. Oblek doplňte strečovou košilí v navy barvě a ručně barvenými teniskami z jemné telecí kůže.


LETNÍ OBLEK šitý na míru

Letní nepodšitý oblek ve světle modrém káru je vyroben z vlny, hedvábí a lnu. Materiál od italské značky Loro Piana je z kolekce SUMMERTIME. Vyznačuje se extrémní lehkostí a prodyšností. Oblek doplňte košilí z egyptské bavlny a bílými teniskami z jelení kůže.

NEFORMÁLNÍ SAKO šité na míru


Neformální jednořadé sako s kárem v barvě Viva Magenta je vyrobeno z vlny, hedvábí a lnu. Materiál od italské značky Loro Piana je z kolekce SUMMERTIME. Vyznačuje se extrémní lehkostí a prodyšností. Sako doplňte košilí z pružného úpletu, džínami z lehkého super stretch deminu od italského značky Candiani. Celý outfit dotvořte tmavě modrými teniskami z jelení kůže.


LNĚNÉ SAKO šité na míru

Lněné jednořadé sako v přírodní barvě je vyrobeno z pravého irského lnu. Materiál od značky Baird McNutt se vyznačuje lehkostí a odolností zároveň. Sako je nepodšité, kalhoty ze lnu a vlny jsou vyrobeny ve volném střihu pro větší pohodlí. Celý outfit doplňte košilí ze lnu s bavlnou v přírodní barvě.


DVOUŘADÉ SAKO šité na míru

Neformální dvouřadé sako se vzorem rybí kosti ve světle zelené barvě je vyrobeno z vlny, hedvábí a lnu. Materiál od italské značky Drago se vyznačuje svojí prodyšností a trvanlivostí. Sako doplňte košilí z bavlněného denimu, džínami z lehkého super stretch deminu od italského značky Candiani. Celý outfit dotvořte tmavě modrými teniskami z jelení kůže.


LETNÍ SAKO šité na míru

Letní sako se vzorem kohoutí stopy ve světle modré barvě je vyrobeno z vlny, hedvábí a lnu. Materiál od italské značky Loro Piana je z kolekce SUMMERTIME. Vyznačuje se extrémní lehkostí a prodyšností. Sako doplňte košilí z bavlněného denimu, džínami z lehkého super stretch deminu od italského značky Candiani. Celý outfit dotvořte bílými teniskami z jelení kůže.


STREČOVÁ KOŠILE šitá na míru

Letní úpletová košile ve světle modré barvě z vlny a lyocelu je ideální do letního obleku nebo saka. Úpletové košile jsou tak vhodnou alternativou k oblíbeným polokošilím.


CREATIVE BLACK TIE šitý na míru

Smokingové sako ve stříbrné barvě je vyrobeno z vlny a hedvábí. Materiál od italské značky Delfino se vyznačuje zajímavým leskem. Sako doplňte černými kalhotami s lampasy a smokingovou košilí s perleťovými knoflíky.


SMOKING S VESTOU šitý na míru

Elegantní smoking s dvouřadou vestou v tmavě modré barvě je vyroben z australské vlny a mohéru. Smoking doplňte luxusní košilí z egyptské bavlny a ručně vázaným motýlkem. Nezapomeňte celý outfit dotvořit ručně šitými lakovkami.