Magazín - Ideální košile pro dlouhý den

Ideální košile pro dlouhý den

článek

Text: Lucie Krůčková

Foto: Ilja Hubálek, Lucie Robinson

Udržet bezvadně upravený vzhled i v náročném dni, který nebere konce, bývá opravdová výzva. V dobách minulých byla běžnou součástí kanceláře úspěšného muže také skříň, ve které ukrýval minimálně jednu čistou a nažehlenou košili na převlečení. Máme skvělou zprávu. Existuje i jednodušší a pohodlnější řešení.

Skvělý materiál té nejvyšší kvality

Košile, která má vypadat skvěle po celý den, a ještě se v ní máte dobře cítit, musí mít základ v kvalitním materiálu. Proslulý italský výrobce košilovin Albini přišel s kvalitou Zero 24, která splňuje i nejnáročnější požadavky. Tkanina je z dlouhovlákné bavlny vysoké kvality bez jakýchkoliv příměsí. Přírodní surovina dává košili lehkost, prodyšnost a příjemný omak.

Perfektní vzhled i po sundání sakaa

Výrobce Albini je proslulý velmi kvalitními materiály z čistě přírodních surovin. V čem je tkanina kvality Zero 24 zvláštní? Je to její nemačkavá úprava, která vzniká v závěru celého procesu výroby. Jakmile sundáte sako, můžete se spolehnout, že v košili z materiálu Zero 24 budete stále bezvadně upravený. Finální úprava navíc usnadňuje i žehlení košile.

Úpravy s ohledem na životní prostředí

Pro nemačkavou úpravu materiálu Zero 24 vyvinula společnost speciální postup, který bere ohled na životní prostředí. Respektuje tak současný trend ekologicky přátelské výroby a přidává se k dalším výrobcům kvalitní textilní produkce s minimalizovanými dopady na životní prostředí.

Ráno do kanceláře a po práci na drink

V košili z materiálu Zero 24 můžete ráno směle vyrazit za pracovními povinnostmi. Je skvělým základem pro outfit, ve kterém absolvujete důležité obchodní schůzky i méně formální setkání s business partnery. V závěru úspěšného dne pak můžete rovnou z kanceláře zamířit na zasloužený drink. A nemusíte se bát, že by vzhled košile prozradil, jak perný den to byl.

Krásné střihy

Skvělý materiál Zero 24 byl pro designéry Blažek velkou inspirací. Vznikla tak stylová košile, která splňuje i velmi přísné požadavky formálních dress codů. V klasickém límci vynikne zajímavá kravata. Krytá léga a dvojitá manžeta zdůrazňují slavnostní ráz košile, která je tak ideální i pro dress code black tie.

V obchodech Blažek můžete vyzkoušet košili z tohoto úžasného materiálu, ale také další novinkové kusy z aktuální kolekce. Přijďte se k nám podívat, rádi vám s doladěním outfitu pomůžeme.