Magazín - Elegantní pánská móda ve stylu oversized

Elegantní pánská móda ve stylu oversized

článek

Text: Lucie Krůčková

Foto: Ilja Hubálek, Lucie Robinson

Módní svět se zamiloval do návratu oversized kousků, které však nemusí být lichotivé pro každý typ postavy. Nicméně jedno se nedá popřít, je to trend, který miluje ležérnost a pohodlí. Proto jsme v nové kolekci na oversized kousky reagovali novou siluetou. Ta je ve znamení pohodlí a trendy vzhledu, ale zůstává v mezích elegance. Ať už tedy milujete módní trendy, nebo pouze hledáte maximum komfortu v rámci elegantního odívání, nechte se zlákat na prohlídku nových kousků siluety Relax.

Co je trend oblečení oversized

Obchody jsou plné svetrů, košil, bund a kabátů, které jsou na první pohled velké. Zjednodušeně řečeno je oversized oblečení, které je přibližně o dvě čísla větší než vaše aktuální velikost. Nicméně neznamená to, že by lidé chodili automaticky ke stojanům, kde je jiná konfekční velikost, než kterou nosí. To by nedopadlo dobře.

I nošení oversized má svá pravidla

Oversized oblečení přináší pohodlí a umí ukrýt i drobné nedostatky postavy. To jsou jeho nesporné plusy. Nicméně, aby člověk v oversized kouscích nevypadal směšně, musí volit s citem a dobře kombinovat jednotlivé kusy oblečení. Nejjednodušší poučkou je jeden kousek oversized a zbytek spíše v siluetách, které obepínají tělo.

Oversized a elegantní pánská móda

V pánské módě je s trendem oversized trochu problém. Šatník gentlemana nepřipouští deformaci linie postavy, kterou oversized může způsobovat. Proto jsme přišli s novou siluetou, která si z oversized trendu bere inspiraci a to nejlepší, s čím přichází.

Elegantní, a přesto velmi pohodlná silueta Relax

Oděvy v siluetě Relax přináší do pánského šatníku pohodlí, ale nezapomínají na eleganci. I přes uvolnění v některých partiích zůstává tvar postavy čistý. V aktuální kolekci Blažek jsme v siluetě Relax připravili neformální kalhoty, košile i letní krátké kalhoty. Z prvních nadšených reakcí zákazníků víme, že kvitují i možnost skrytí drobných nedostatků jejich postavy.

Oblekové kalhoty v uvolněném střihu

Kalhoty siluety Relax najdete u neformální obleků. Mají kónický tvar nohavic a uvolněný pohodlný střih v oblasti sedu a stehen.

Volnočasové kalhoty v ležérním duchu

Pohodlné kalhoty v siluetě Relax si rychle získávají zástupy příznivců. Není se co divit. Snadno se kombinují v outfitech, jsou komfortní a skvěle vypadají na jakékoliv postavě. Vyzkoušejte například kombinaci neformálních kalhot v příjemné barvě řeckého vína a košile, která zaujme zajímavými detaily potisku. Outfit můžete završit pohodlným separátním sakem či měkkým svetrem z nové kolekce.

Pohodové, ale stále velmi elegantní letní košile

Reflexi oversized trendu najdete samozřejmě i u letních košil z nové kolekce. Kdy jindy než v létě si dopřát uvolněný střih košile, který příjemně nechává proudit vzduch okolo těla. Tyto košile jsou střihem i desénem předurčeny pro horké letní dny a volný čas. Letní ráz navíc podtrhuje také materiál, ze kterého jsou ušity. Volit můžete mezi chladivým lnem a lehkou bavlnou vysoké kvality.

článek
článek

K plážovému baru i na letní procházky

Krátké kalhoty jsou nezbytnou součásti pánského letního šatníku. A protože v létě nejvíce oceníme pohodlí, pojali jsme i některé z krátkých letních kalhot v uvolněné siluetě Relax. Díky ní mají vyšší komfort v oblasti sedu i stehen. V kombinaci s elegantním polotrikem a pohodlnými koženými sneakers tak budete mít perfektní outfit pro horké letní dny.

Nejlépe se o pohodlí a netradičním vzhledu nové siluety Relax přesvědčíte sami. Navštivte proto některý z našich obchodů Blažek, kde najdete kompletní novou kolekci a sami si budete moci vyzkoušet úžasný komfort nové siluety.