Magazín - Elegantní pánská móda ve stylu oversized

Elegantní pánská móda ve stylu oversized

článek

Text: Lucie Krůčková

Foto: Ilja Hubálek, Lucie Robinson

Módní svět se zamiloval do návratu oversized oblečení. Je to trend, který miluje ležérnost a pohodlí. Proto jsme v nové kolekci na oversized trend reagovali novou siluetou. Ta je ve znamení pohodlí a neformálního vzhledu, ale zůstává v mezích elegance. Ať už tedy milujete módní trendy, nebo pouze hledáte maximum komfortu v rámci elegantního odívání, nechte se zlákat na prohlídku nových oděvů siluety Relax.

Co je trend oblečení oversized

Obchody jsou plné svetrů, košil, bund a kabátů, které jsou na první pohled velké. Zjednodušeně řečeno je oversized oblečení, které je přibližně o dvě čísla větší než vaše aktuální velikost. Nicméně neznamená to, že by lidé chodili automaticky ke stojanům, kde je jiná konfekční velikost, než kterou nosí. To by nedopadlo dobře.

I nošení oversized má svá pravidla

Oversized oblečení přináší pohodlí a umí ukrýt i drobné nedostatky postavy. To jsou jeho nesporné plusy. Nicméně, aby člověk v oversized kouscích nevypadal směšně, musí volit s citem a dobře kombinovat jednotlivé kusy oblečení. Nejjednodušší poučkou je jeden kousek oversized a zbytek spíše v siluetách, které obepínají tělo.

Oversized a elegantní pánská móda

V pánské módě je s trendem oversized trochu problém. Šatník gentlemana nepřipouští deformaci linie postavy, kterou oversized může způsobovat. Proto jsme přišli s novou siluetou, která si z oversized trendu bere inspiraci a to nejlepší, s čím přichází.

Elegantní, a přesto velmi pohodlná silueta Relax

Oděvy v siluetě Relax přináší do pánského šatníku pohodlí, ale nezapomínají na eleganci. I přes uvolnění v některých partiích zůstává tvar postavy čistý. V aktuální kolekci Blažek jsme v siluetě Relax připravili neformální kalhoty, košile i letní krátké kalhoty. Z prvních nadšených reakcí zákazníků víme, že kvitují i možnost skrytí drobných nedostatků jejich postavy.

Oblekové kalhoty v uvolněném střihu

Kalhoty siluety Relax najdete u neformální obleků. Mají kónický tvar nohavic a uvolněný pohodlný střih v oblasti sedu a stehen.

Volnočasové kalhoty v ležérním duchu

Pohodlné kalhoty v siluetě Relax si rychle získávají zástupy příznivců. Není se co divit. Snadno se kombinují v outfitech, jsou komfortní a skvěle vypadají na jakékoliv postavě. Vyzkoušejte například kombinaci neformálních kalhot v příjemné barvě řeckého vína a košile, která zaujme zajímavými detaily potisku. Outfit můžete završit pohodlným separátním sakem či měkkým svetrem z nové kolekce.

Pohodové, ale stále velmi elegantní letní košile

Reflexi oversized trendu najdete samozřejmě i u letních košil z nové kolekce. Kdy jindy než v létě si dopřát uvolněný střih košile, který příjemně nechává proudit vzduch okolo těla. Tyto košile jsou střihem i desénem předurčeny pro horké letní dny a volný čas. Letní ráz navíc podtrhuje také materiál, ze kterého jsou ušity. Volit můžete mezi chladivým lnem a lehkou bavlnou vysoké kvality.

článek
článek

K plážovému baru i na letní procházky

Krátké kalhoty jsou nezbytnou součásti pánského letního šatníku. A protože v létě nejvíce oceníme pohodlí, pojali jsme i některé z krátkých letních kalhot v uvolněné siluetě Relax. Díky ní mají vyšší komfort v oblasti sedu i stehen. V kombinaci s elegantním polotrikem a pohodlnými koženými sneakers tak budete mít perfektní outfit pro horké letní dny.

Nejlépe se o pohodlí a netradičním vzhledu nové siluety Relax přesvědčíte sami. Navštivte proto některý z našich obchodů Blažek, kde najdete kompletní novou kolekci a sami si budete moci vyzkoušet úžasný komfort nové siluety.