Magazín Designer‘s tip: Veronika Bobčíková

Designer‘s tip: Veronika Bobčíková

článek

Text: Andrea Všetečková

Foto: Ilja Hubálek

Designérka Veronika Bobčíková má u Blažka na starosti kompletní design outwearu, tedy bund a plášťů. Jako součást kreativního týmu však také udává směřování celé kolekce.

Jaké tři kousky si v nové jarní kolekci nejvíce oblíbila?

Lokální plavky globálního charakteru

Novinkou této kolekce jsou plavky z materiálu od našeho předního dodavatele košilovin Albini. Výhody, jako je rychleschnoucí a neblednoucí materiál, za mě určitě popíší kolegové z marketingu, ale co baví mě, je ten světový florální potisk! Ibišek je rostlina, která je rozšířena po celém světě. Vyskytuje se na jižní Moravě, odkud pocházím, i na pobřeží Indického oceánu. Takže s nimi atmosférou procestujete půl světa i z pohodlí nejbližšího rybníka.

článek
článek

Velbloudí minimalismus

Minimalistickému stylu fandím – jak se říká, méně je (vždy) více. Tento plášť, ač vyniká nevšední barvou a la camel, má přesto skvělé propojení napříč kolekcí a je výborně kombinovatelný s ostatními kousky. A ty bílé tenisky k tomu, to je pocta minimalismu.

článek
článek

Jarní óda na sako

Tohle je jedno z mých nejoblíbenějších sak hned za několik posledních kolekcí. Krásná barevnost, dá se skvěle kombinovat, a to i stylově. No a svatá trojice vlna, hedvábí a len mu navíc dávají i skvělé užitné vlastnosti v teplejších dnech. Za mě hotové synonymum jara.

článek
článek