Magazín - Novinka: Buďte hvězdou pláže s plavkami Blažek!

Novinka: Buďte hvězdou pláže s plavkami Blažek!

článek

Text: Jiří Král

Foto: Ilja Hubálek

Na letošní léto jsme si pro vás připravili nejedno překvapení. Jedním z nich je první kolekce plavek v historii značky Blažek. Kromě stylového designu jsme je obohatili i o řadu praktických vlastností a vychytávek. Sami můžete posoudit, zda se nám to podařilo.

Moderní střih s odvážnými motivy tropické flóry a fauny

Při výběru vzorů naší první kolekce plavek jsme se rozhodně nedrželi zpátky. Hlavním tématem je pestrá tropická příroda v celé své kráse. Na plavkách proto najdete například motivy papoušků, citrusů a květů ibišku. Ty navozují uvolněnou plážovou atmosféru plnou příjemného odpočinku.

Dle současných módních trendů mají plavky kratší nohavice, které nositeli dopřávají příjemnou svobodu pohybu při plavání či procházkách po pláži. Pohodlné nošení zajišťuje podšití jemnou funkční síťkou a praktická šňůrka v oblasti pasu.

Kvalitní materiál od italského výrobce Albini

Plavky Blažek jsou vyrobeny z kvalitního polyamidového materiálu zpracovaného prestižním italským výrobcem Albini. Zvolili jsme ho především kvůli dvěma vlastnostem, které jsou pro plavky zcela zásadní.

První výhodou polyamidu je jeho odolnost. Skvěle totiž odolává fyzickému prodření či protržení i působení soli a chloru. I po dlouhé letní dovolené u moře proto budou plavky vypadat stále jako nové. Druhou výhodou je, že výborně vzdoruje přímému slunečnímu záření, čímž zamezuje blednutí barev a vzoru.

článek
článek

Praktické vychytávky: kapsička na mince a poutko na zavěšení

Při návrhu plavek jsme kladli důraz na maximální praktičnost. Nechybí u nich proto ani uzavíratelná kapsa na platební kartu, mince a další drobné předměty. Na pláži si tak pohodlně dopřejete svůj oblíbený drink, aniž byste se museli strachovat, že vám při plavání vypadne hotovost z kapsy.

Když plavky ve sprše nebo při sušení odložíte, určitě oceníte praktické poutko, díky kterému je vždy bez problému zavěsíte, kamkoli budete potřebovat.

Vyberte si z pěti zbrusu nových modelů plavek v těch nejpestřejších letních barvách. Najdete je v našich kamenných obchodech Blažek, kde vám naši módní specialisté pomohou vybrat třeba i stylovou plážovou košili nebo elegantní sluneční brýle.