Krejčovství Blažek MTM - Úvod

Šití na míru u vás doma Přijedeme za vámi

více informací icon

PLÁŠTĚ A KABÁTY NA MÍRU

Poprvé představujeme v naší kolekci nové pláště a kabáty na míru, které vám pomůžou vyzrát nad zimní počasím.

Pláště a kabáty představujeme ve třech základních modelech, které jsou jak funkční, tak stylové: plášť typu Car Coat, klasický vlněný kabát a plášť s kapucí.

OBLEKY NA MÍRU

Pro obleky na míru jsme připravili jedinečnou kolekci sezónních látek, které jsou převážně v zimních texturovaných vazbách. Vybírat můžete z moderních nebo tradičních vzorů, ale samozřejmě pouze v trendových barvách a desénech. Navíc jsme přidali ještě odvážnější varianty zábavných podšívek.

KRAVATY A KAPESNÍČKY

Zajímavou novinkou pro nadcházející sezónu jsou módní doplňky na míru. Do obleků a separátních sak jsme připravili úplně novou kolekci kravat a kapesníčků, kterými můžete zdůraznit svou jedinečnou osobnost.

SVATEBNÍ KOLEKCE

Už téměř třicet let vás naše obleky doprovází při výjimečných životních událostech. Jedna z nich nade všechny vystupuje – svatební den. A my pro Vás chceme, s ohledem na naše zkušenosti, udělat to nejlepší, co dovedeme.

VEČERNÍ KOLEKCE

Objevte elegantnější kousky oblečení právě včas pro podzimní slavnosti a večerní události na konci roku. Představujeme celou řadu nových materiálů pro elegantní obleky a tkaniny na večerní saka a také jsme pro Vás vytvořili nové střihy společenských sak: žaket, krátké sako a sako se stojákem.

SAKA NA MÍRU

Kolekce nových tkanin pro separátní saka na míru snoubí nejjemnější přírodní materiály s pohodlnými prvky zpracování a budou Vaším ideálním společníkem do zimního počasí. Pozornost jednoznačně přitáhnou zajímavé textury, ať už s výraznými vazbami a tvídy, nebo pletenými vzory.

KOŠILE NA MÍRU

Samozřejmě opět představujeme nové sezónní košile, které jsou navržené tak, aby držely tvar a poskytovaly bezkonkurenční pohodlí. Tkané z pevných bavlněných tkanin, které se nemačkají, doplněné o módní pruhy, čtverce nebo o tištěné materiály s mikro desény.

JEANSY NA MÍRU

V letošní sezóně, budete určitě chtít vyzkoušet náš nový lemovaný denim. Nový denimový styl snoubí nesmírně měkkou džínovinu a staré techniky tkaní, který dal vzniknout jeansům se vším komfortem na léta nošení a se stylem ohrnutých nohavic.

CHINOS NA MÍRU

Chinos kalhoty jsou skutečně všestranné, balancující mezi semi formálním a každodenním oděvem. Společně se sakem jsou novou moderní alternativou k obleku. V chinos kalhotách, saku s polokošilí a s teniskami budete elegantní, uvolněný, ale vždy vhodně oblečený pro každou neformální příležitost.

BAVLNĚNÉ KALHOTY NA MÍRU

Naše pestřejší alternativa k jeansům, řada bavlněných kalhot džínového střihu.

POLOKOŠILE NA MÍRU

Ležérní bavlněné polokošile z piké pleteniny Vás udrží v popředí vkusného moderního stylu.