Krejčovství Blažek

Nová kolekce
jaro / léto 2020

Objevit více

Šití na míru
ve vašem obchodě

Vyberte si termín
Krejčovství Blažek - Oblek na míru - Tomáš Satoranský

Oblek na míru

Oblek na míru stojí na samém vrcholu pánského krejčovského řemesla. Vše musí být perfektní a dokonalé. Buďte mezi těmi, kteří se chtějí podílet na vzniku svého obleku a vytvořit si svůj originál.

Vybrat si můžete z prvotřídních látek od Ing. Loro Piana & C., Lanificio F.lli Cerruti a Solbiati. Poznejte opravdový luxus. Oblek na míru můžete mít již od 14 990 Kč.

Sjednat schůzku
Krejčovství Blažek - Košile na míru - Tomáš Satoranský

Košile na míru

Nedílnou součástí šatníku moderního muže je dobře ušitá košile. Ta by měla vyjadřovat eleganci, originalitu, osobitý styl svého nositele a zároveň dotvářet jeho image.

Vybrat si můžete z prvotřídních látek od Albini, D & J Anderson a Thomas Mason. Poznejte opravdový luxus. Košili na míru můžete mít již od 3 990 Kč.

Sjednat schůzku

Krejčovství Praha

Nekázanka 880/11, 110 00, Praha 1

Tel.: 244 404 208
E-mail: krejcovstvi@blazek.cz

Rezervujte si termín

Nezapomeňte si rezervovat parkování v podzemních garážích.

Krejčovství Blažek - Oblek na míru - Tomáš Satoranský

O krejčovství

V našem krejčovství šijeme obleky a košile na míru převážně metodou Made to Measure. U této metody šití není potřeba žádná zkouška, protože používáme standardní konfekční velikosti, kterým upravujeme střih na míru každému zákazníkovi.

Objevte Made to Measure

Krejčovství Blažek
& Tomáš Satoranský

Tomáše jsme si pro spolupráci vybrali, protože jsme hledali mladého muže, který by dobře reprezentoval naši službu Made to Measure. Hledali jsme individualitu, člověka, který něco dokázal nejen v Čechách, ale i za hranicemi. A také jsme hledali někoho, kdo není konfekční. Někoho, kdo doslova vyčuhuje z davu.

Tím, že jsme si vybrali úspěšného mladého muže, jsme chtěli dokázat, že služba Made to Measure není jen pro starší bohaté managery. Tomáš se dobře obléká každý den. Ne jen na večer nebo speciální příležitosti.

Prohlédněte si kampaň