Krejčovství MTM - Saka na míru

Saka na míru

Sako na míru musí být vždy jedinečné, jedině tak splní svůj účel. Vrchový materiál, knoflíky, ale i podšívka tomu napomohou. V žádném šatníku nesmí takové sako chybět.

Cena od:
8.990,- Kč

Měření:
45 minut

Termín dodání:
4 - 5 týdnů

Výběr z:
1200 látek

Kolekce materiálů

Podzim/zima 2020

Kolekce nových tkanin pro separátní saka snoubících nejjemnější přírodní materiály s pohodlnými prvky zpracování a budou Vaším ideálním společníkem do zimního počasí. Pozornost jednoznačně přitáhnou textury, ať už s výraznými vazbami a tvídy, nebo pletenými vzory. Zjistíte, že rozsah materiálů je nekonečný a víceúčelový. Máme novinky na každodenní nošení stejně jako moderní vzory na zimu, včetně materiálů pro cestovní saka, které jsou odolné proti vodě, lehké a prodyšné, určené pro moderního muže. Navíc také extra luxusní varianty, jako jsou naše super vlny 150´S a 170´S, s luxusními kašmíry a směsmi alpaky. Dejte svému saku větší rozměr krejčovského umění s novými možnostmi a umístěními monogramů.

Kolekce materiálů

Pieces of Art

Výrazné barvy i 3D struktury, to jsou saka z kolekce Pieces of Art. Ať už si vyberete jasně žluté nebo jalovcově zelené, máte o dominantu celého outfitu postaráno. Pak už zvolte jen kvalitní, lehkou bílou košili a podle události pak i kalhoty. V případě, že se připravujete na formální událost, volte neutrální barvy, pokud se však chystáte na letní večírek s přáteli, směle oblečte kalhoty se vzorem.

Kolekce materiálů

Summertime

Kolekce Summer Time z materiálů Loro Piana sází jak na kombinaci vlny, hedvábí a lnu, tak i na pestrou škálu barev – od nebesky modré přes levandulovou a vínovou po jarní zelenou a jadeitově zelenou. Saka z těchto přírodních materiálů vám budou skvělým průvodcem při vašich pracovních schůzkách i neformálních letních setkáních.

Kolekce materiálů

The Ultimate Summer Blends

Výrazný vzhled vzoru rybí kosti či výrazného kára nabízí pravou dávku módního stylu pro ty příležitosti, kdy jedna barva nestačí. Trendová směs kombinace vlny, hedvábí a lnu zajišťuje materiálu pohodlí, lesk a přírodní vzhled. Zajímavá texturovaná vazba navíc dodá sakům pocit lehkosti a barevné hloubky. Letní saka jsou ideální do práce nebo pro semi formální příležitosti.

Kolekce materiálů

Houndstooth

V nové kolekci Houndstooth představujeme saka tradičního a sportovního stylu zároveň. Kolekce přináší zemité tóny od modré přes zelenou po světle hnědou až vínově červenou pro nevšední vzhled. Materiály v kombinaci lesklého hedvábí, lnu a jemné merino vlny dodají sakům příjemný omak a vysokou odolnost.

Kolekce materiálů

Zelander

Pro tradiční a luxusní vzhled, který je jak nadčasový, tak přesvědčivý, zvolte elegantní látky „Zelander Dream“ od značky Loro Piana. Vazba z jemné merino vlny a hedvábí látkám z této kolekce dodává lehkost, vysoký lesk a zároveň odolnost. Materiál zajišťuje maximální prodyšnost, takže budete nejen skvěle vypadat, ale budete se tak i cítit.

Kolekce materiálů

Summer Mesh

Letní kolekce Summer Mesh s hrubou, pružnou a propracovanou texturou zachycuje jednoduchý vzhled této sezóny. Je skvělou volbou pro cestování, materiály, které se méně mačkají a obstojí déle ve zkoušce času, ať jste kdekoli. Vyberte si z hnědošedé či námořnické modré melanžové látky.

Kolekce materiálů

Summer suits & Jackets

Strečová saka z bavlny a elastanu jsou i nadále klasickým základem letního šatníku. Jejich pružnost a prodyšnost poskytuje pocit pohodlí a lehkosti a tím představují perfektní oblečení pro letní sezónu. Barevnost v půlnoční modré představuje neformální nadčasová saka.

Vyzkoušejte Krejčovství Blažek

  • Nejmodernější české krejčovství v Praze
  • Zkušení krejčí
  • Ideální střihy pro každou postavu
  • Nejkvalitnější látky od tradičních italských výrobců
  • Otevřeno 7 dní v týdnu
  • Soukromé parkování v centru Prahy
  • Přátelský a profesionální přístup