Krejčovství MTM - Košile na míru

Košile na míru

Kolekce materiálů

Colors

Pestré košile z kolekce Colours prezentují luxusní přírodní materiály ze 100% egyptské bavlny od tradiční britské značky Thomas Mason. Materiály v kolekci Colours jsou hlavně o výrazných desénech a barevnosti, převažují pruhy, kára a kostky. Košile jsou ideální do sportovních a volnočasových sak.

Kolekce materiálů

Casual

Volnočasové košile z kolekce Casual prezentují luxusní přírodní materiály od tradiční britské značky Thomas Mason. Základem kolekce materiálů je přírodní len, ekologická bavlna a strečová bavlna. Košile z kolekce Casual působí uvolněným dojmem, převažuje jednoduchá barevnost bílé a modré, důležité je především pohodlí. Novinkou jsou lehké bavlněné materiály v barvě denimu, které se skvěle kombinují k neformálním oblekům a sakům.

Kolekce materiálů

Stripes

Formální a neformální košile z kolekce Stripes prezentují luxusní přírodní materiály ze 100% egyptské bavlny od tradiční britské značky Thomas Mason. V kolekci převažují široké pruhy a kostky v jednoduché barevnosti. Na základě vybraného desénu kombinujeme košile do obleků nebo separátních sak.

Kolekce materiálů

Seasonal

Lehké letní košile, které jsou základním prvkem módního oblékání, přináší pohodlí spojené s maximální prodyšností. Naše pruhované košile jsou vyráběny z čisté bavlny, směsi bavlněného lnu nebo speciální ekologické bavlny. Košile jsou samozřejmě v letních barvách – bílé, modré, šedozelené, korálové a žluté. Vyberte si barvy v jemných nebo odvážných tónech, vhodné k nošení jak do práce, tak ve volném čase.

Kolekce materiálů

Twill

Formální košile z kolekce Twill prezentují luxusní přírodní materiály ze 100% egyptské bavlny od tradiční britské značky Thomas Mason. Materiály v keprové vazbě jsou utkané diagonálně, jsou velmi odolné, lesklé a méně se mačkají. Košile z kolekce Twill se nosí především do formálních obleků a jsou základem každého pánského šatníku.

Kolekce materiálů

Luxury

Elegantní košile z kolekce Luxury prezentují nejluxusnější materiály ze 100% egyptské bavlny GIZA 87 od značky Thomas Mason. Vlákno Giza 87 nabízí mimořádné a jedinečné vlastnosti, pružnost, vysoký lesk, odolnost a stálobarevnost. Výsledkem je elegantní měkká a lesklá tkanina, která je ideální pro pánské společenské košile, které budete chtít nosit každý den.

Kolekce materiálů

Easy Care

Formální košile z kolekce Easy Care prezentují luxusní přírodní materiály ze 100% bavlny. Materiály jsou upraveny přírodní cestou tak, aby se Vám snadno žehlily a nemačkaly. Košile v kolekci Easy Care jsou ideální pro celodenní nošení.

Kolekce materiálů

Oxford

Elegantní košile se sportovním duchem z kolekce Oxford prezentují luxusní přírodní materiály ze 100% egyptské bavlny od tradiční britské značky Thomas Mason. Materiály v kolekci Oxford jsou typické svou zajímavou strukturou. Košile jsou ideální do lehkých letních obleků a volnočasových sak.