Krejčovství MTM - Košile na míru

Košile na míru

Košile na míru musí splnit Vaše představy o pohodlí a eleganci zároveň.

Cena od:
2.990,- Kč

Měření:
30 minut

Termín dodání:
4 - 5 týdnů

Výběr z:
600 látek

Kolekce materiálů

Podzim/zima 2020

Košile této kolekce se dají zařadit na půl cesty mezi semi-formální a ležérní styl a jsou navrženy a vyráběny z nejčistší bavlny. Chcete-li zůstat dokonalý od rána až do večera, vyberte si z našich nemačkavých tkanin. U klasických materiálů jsme povýšili základní design pomocí moderních pruhů nebo čtverců ba dokonce texturovaným keprem s výrazným mikro-designem pro jemné vyjádření osobnosti. Ti, kdo jdou rádi s dobou by mohli upřednostňovat například design s květinovou mozaikou nebo jedinečnou vazbou vzoru rybí kosti. Vše v sezónní paletě modré, zelené, šedé, hnědé a černé. V kolekci nesmí chybět lehké flanelové košile s přirozenou elasticitou. Jedinečný materiál od značky Albini je ideální pro ty, kteří v zimě ocení hlavně pohodlí.

Kolekce materiálů

Roušky

To, že se obličejové roušky staly běžnou součástí naší denní rutiny a vzhledu neznamená, že se musíte vzdát vašeho stylu a sebevyjádření. Pomohou vám námi vyvinuté roušky dostupné v našich košilových látkách. Dle vašeho výběru mohou být upraveny postranní plisé záhyby, prošívání, lemy, poutka za uši, a dokonce i monogram. Pro dokonalé pohodlí a bezpečí přidáváme ke každé objednávce pět vyměnitelných filtrů. K tomu všemu jsou navíc roušky pratelné v pračce pro jejich udržitelné užívání. Objednávejte jako doplněk ke košili nebo jako samostatný výrobek.

Kolekce materiálů

Colors

Pestré košile z kolekce Colours prezentují luxusní přírodní materiály ze 100% egyptské bavlny od tradiční britské značky Thomas Mason. Materiály v kolekci Colours jsou hlavně o výrazných desénech a barevnosti, převažují pruhy, kára a kostky. Košile jsou ideální do sportovních a volnočasových sak.

Kolekce materiálů

Casual

Volnočasové košile z kolekce Casual prezentují luxusní přírodní materiály od tradiční britské značky Thomas Mason. Základem kolekce materiálů je přírodní len, ekologická bavlna a strečová bavlna. Košile z kolekce Casual působí uvolněným dojmem, převažuje jednoduchá barevnost bílé a modré, důležité je především pohodlí. Novinkou jsou lehké bavlněné materiály v barvě denimu, které se skvěle kombinují k neformálním oblekům a sakům.

Kolekce materiálů

Stripes

Formální a neformální košile z kolekce Stripes prezentují luxusní přírodní materiály ze 100% egyptské bavlny od tradiční britské značky Thomas Mason. V kolekci převažují široké pruhy a kostky v jednoduché barevnosti. Na základě vybraného desénu kombinujeme košile do obleků nebo separátních sak.

Kolekce materiálů

Seasonal

Lehké letní košile, které jsou základním prvkem módního oblékání, přináší pohodlí spojené s maximální prodyšností. Naše pruhované košile jsou vyráběny z čisté bavlny, směsi bavlněného lnu nebo speciální ekologické bavlny. Košile jsou samozřejmě v letních barvách – bílé, modré, šedozelené, korálové a žluté. Vyberte si barvy v jemných nebo odvážných tónech, vhodné k nošení jak do práce, tak ve volném čase.

Kolekce materiálů

Twill

Formální košile z kolekce Twill prezentují luxusní přírodní materiály ze 100% egyptské bavlny od tradiční britské značky Thomas Mason. Materiály v keprové vazbě jsou utkané diagonálně, jsou velmi odolné, lesklé a méně se mačkají. Košile z kolekce Twill se nosí především do formálních obleků a jsou základem každého pánského šatníku.

Kolekce materiálů

Luxury

Elegantní košile z kolekce Luxury prezentují nejluxusnější materiály ze 100% egyptské bavlny GIZA 87 od značky Thomas Mason. Vlákno Giza 87 nabízí mimořádné a jedinečné vlastnosti, pružnost, vysoký lesk, odolnost a stálobarevnost. Výsledkem je elegantní měkká a lesklá tkanina, která je ideální pro pánské společenské košile, které budete chtít nosit každý den.

Kolekce materiálů

Easy Care

Formální košile z kolekce Easy Care prezentují luxusní přírodní materiály ze 100% bavlny. Materiály jsou upraveny přírodní cestou tak, aby se Vám snadno žehlily a nemačkaly. Košile v kolekci Easy Care jsou ideální pro celodenní nošení.

Kolekce materiálů

Oxford

Elegantní košile se sportovním duchem z kolekce Oxford prezentují luxusní přírodní materiály ze 100% egyptské bavlny od tradiční britské značky Thomas Mason. Materiály v kolekci Oxford jsou typické svou zajímavou strukturou. Košile jsou ideální do lehkých letních obleků a volnočasových sak.