Specialista Made to Measure

Módní dům Blažek hledá vhodné kandidáty na pozici:

Náplň práce

  • prodej obleků a košil na míru
  • osobní poradenství při výběru oděvu na míru
  • měření zákazníků a úprava vzorového střihu pro zákazníky
  • zadávání objednávek do informačního systému
  • objednávky materiálů přímo od výrobců
  • kontrola dodaného zboží a jeho předání zákazníkovi
  • vyhledávání nových zákazníků

Požadujeme:

  • ukončené VŠ/SŠ vzdělání v textilním, oděvním oboru
  • reprezentativní, dynamickou a pozitivní osobnost
  • komunikativnost a příjemné vystupování s orientací na zákazníka
  • perfektní znalost konstrukce střihů
  • aktivní znalost materiálů
  • odborný nadhled na atypické zákazníky
  • praxe v oboru krejčí
  • zájem o pánskou módu a trendy
  • znalost práce PC
  • znalost anglického jazyka slovem i písmem výhodou
  • praxe v oboru Made to Measure výhodou

Nabízíme:

  • zajímavou a rozmanitou práci s možností osobního rozvoje
  • motivační systém odměňování
  • školení v oblasti profesionálního prodeje
  • zaměstnanecké benefity
  • zázemí silné a prosperují společnosti

V případě Vašeho zájmu o nabízenou pozici zašlete nabídku obsahující Váš profesní životopis, včetně fotografie na e-mailovou adresu martina.stocesova@blazek.cz do předmětu uveďte název pracovní pozice.

Předem děkujeme všem zájemcům. Odpovíme jen těm, kteří splní naše kritéria.

Místo práce: Praha

Termín nástupu: ihned