NOVINKY

BLAŽEK MAGAZÍN: JAKÝ OBLEK JE IDEÁLNÍ NA ODPOLEDNÍ PARTY

Chystáte se na letní svatbu, která je naplánována na odpoledne? Nebo na oslavu narozenin v kruhu důležitých lidí, kde tričko a kraťasy nejsou přípustné? Pomůžeme vám s volbou, co obléknout.

BLAŽEK MAGAZÍN: PROČ JE MERCEROVANÁ BAVLNA LEPŠÍ

Napadlo vás někdy, proč jsou tak velké rozdíly mezi bavlněnými látkami? Proč jsou některé na omak příjemně hladké a hebké, zatímco jiné ne? Může za to proces mercerace bavlny.

BLAŽEK MAGAZÍN: JAK VYBRAT SLUNEČNÍ BRÝLE

Slunečních brýlí není, hlavně v létě, nikdy dost. Proto vám do 31. 8. k nákupu nových brýlí přibalíme ještě druhé, dle vašeho výběru, zdarma. A abyste si vybrali ty pravé, máme pro vás pár tipů v Blažek Magazínu.

BLAŽEK MAGAZÍN: PODLE ČEHO SI VYBRAT KVALITNÍ KOŽENÉ BOTY

Podle slavného výzkumu obuvnické společnosti Allen Edmonds hodnotí 64 % žen muže podle jeho bot. Na dobře vybraných botách záleží a jak si tedy být jist, že platíte za opravdovou kvalitu?

BLAŽEK MAGAZÍN: JAK ČASTO NOSIT VLNĚNÝ OBLEK

Víte jak často je vhodné nosit vlněný oblek aby vám vydržel ve skvělém stavu co nejlépe? Pokud si nejste jistí, je náš článek určený přesně pro vás.

BLAŽEK MAGAZÍN: CO NESMÍ CHYBĚT V PÁNSKÉM ŠATNÍKU

V novém článku jsme pro vás sepsali několik základních nezbytností, které by každý muž měl mít ve svém šatníku. Podívejte se, jestli máte zaškrtnuté všechny položky.

Otevřeli jsme pro vás nový obchod v OC Olympia Teplice

Vážení zákazníci, po kompletní rekonstrukci jsme pro vás dnes znovu otevřeli obchod v Teplicích. Inspirujte se v našem lookbooku a přijďte si nakoupit novou kolekci jaro/léto 2019. Těšíme se na vás každý den od 9 do 21 hodin

BLAŽEK MAGAZÍN: RAIN SYSTEM OCHRÁNÍ PŘED DEŠTĚM, PRACHEM I NEČISTOTAMI

Máte perfektně vyladěný outfit a stojíte před volbou, jestli si vzít raději klasický kabát a riskovat promoknutí, nebo sáhnout po sportovní bundě a zůstat v suchu. Ani jedno není ideální. Zařaďte do svého šatníku oblek nebo plášť z látek Loro Piana s membránou Rain System a budete v suchu vždy.

Blažek partnerem české basketbalové reprezentace

Společnost Blažek je novým hrdým partnerem české basketbalové reprezentace. Novou kolekci šitou hráčům na míru jsme představili 17. 2. v obchodě Blažek v pražském Centru Chodov, kde byla součástí akce také autogramiáda a soutěže o ceny.

Prohlédněte si novou kolekci vlněných látek Loro Piana Collezione 647, ze které si nyní můžete objednat sako na míru v našem Krejčovství.