NOVINKY

Blažek magazín: Jak se připravuje módní kolekce

„Inspirace je něco neplánovaného a intuitivního. Je to výsledek jakési mozaiky v hlavě, je to jako láska na první pohled, prostě vám to sepne v hlavě a zahoří v srdci,“ říká Jana Veselá Kuťková, šéfdesignérka značky Blažek, o tom, co je vůbec první metou při tvorbě módní kolekce.

Blažek magazín: Inspirativní příběh Nina Cerrutiho

Za značkou Cerruti stojí 150 let vývoje a tvrdé práce rodiny Cerruti. Nicméně jeden muž nad ostatními vyniká. A to nejen svým zajímavým životem, ale také vlastnostmi, které ho dovedly až do Paříže a které ho udržují vitálním i ve vysokém věku. Je to dar, nebo celoživotní píle? Asi obojí. V každém případě je Nino Cerruti inspirací pro lidi z módního oboru i mimo něj.

Blažek magazín: Jaké kalhoty nosit v létě

Teplé dny svádějí k odložení klasických kalhot a jejich nahrazení kraťasy. Šortky jsou určitě skvělou variantou. Pokud si ale odhalená lýtka nemůžete v práci dovolit nebo i v létě rádi oblékáte sako, poradíme, po jakých kalhotách sáhnout, aby vám nebylo vedro, ale stále jste vypadali jako rození elegáni.

Solbiati Zefiro - Nová kolekce materiálů v Krejčovství Blažek

Tato kolekce lehkých látek z čisté bavlny vám dává široké možnosti k vyjádření vašeho osobního stylu. Materiály jsou vhodné především na saka. Po stránce barev a vzorů převažují drobné kostky a proužky v sofistikovaných, tlumených odstínech. A podívejte se zblízka, to je seersucker, bavlněná tkanna, která je velice příjemná při nošení a zároveň je velice pružná a odolná, takže se v novém saku budete cítit opravdu jako v bavlnce.

Blažek magazín: Pět tipů, podle kterých si zabalit na víkend

Neplánovaná víkendová pracovní cesta i odpočinek v horském resortu mají kupodivu jednu věc společnou. Balení. A přiznejme si, který muž by rád balil? Předáme vám několik tipů, podle kterých budete mít příště zabaleno bez zbytečných zmatků, shonu a obav, zda jste na nic nezapomněli.

Cerruti Oxygen - Nová kolekce materiálů v Krejčovství Blažek

Kolekce Oxygen byla vytvořená pro použití v oblasti prvotřídních sak na míru. Je unikátní nejen po stránce barev, kde najdete například nadčasovou kombinaci modré a hnědé, nebo různé odstíny červené a béžové, ale také po stránce designů, ve kterých jsou nové pohledy na klasické prvky jako káro, nebo kohoutí stopa. Rezervujte si nezávaznou schůzku v Krejčovství Blažek a přijďte si prohlédnout celou kolekci.

Nová kolekce materiálů v Krejčovství Blažek

V nabídce Krejčovství Blažek je nyní kolekce pro ty, kteří chtějí oblek na míru a ne jen tak nějaký. Kolekce jemných vlněných materiálů Tasmanian Super 150'S od italského výrobce Ing. Loro Piana & C. je určená opravdovým znalcům. Rezervujte si nezávaznou schůzku v Krejčovství Blažek a přesvědčte se sami, co znamená opravdu jemná vlna.

Blažek magazín: Tajemství správné péče o koženou obuv

Useň na boty je přírodní materiál, který vypadá luxusně a je velice pohodlný. Když mu dopřejete pravidelnou péči, bude dlouho sloužit a skvěle vypadat. Prozradíme vám, jak o takovou obuv správně pečovat.

Blažek magazín: Jak přežít cestování bez zmačkaného obleku

Cestování za obchodem nebo společenskými povinnostmi není nic výjimečného. Dress code pro takové akce je většinou jasný. Oblek a případně kravata. Jak jej ale sbalit, aby po vytáhnutí ze zavazadla nebyla z obleku jedna velká zmačkaná koule?

Blažek magazín: Jak si vybrat ten správný opasek

Na první pohled se může zdát, že na výběru pásku není co zkazit. Ve skutečnosti jde ale o velmi důležitý doplněk, který váš outfit buď skvěle podtrhne, nebo úplně shodí.