NOVINKY

Sportovní sako jersey jacket je pro mladé nejen věkem

Jste neustále v pohybu a nechcete se vzdát elegantního stylu? Sportovně laděná saka jersey jacket jsou pro vás ta pravá. Tyto stylové kousky jsou jedinečnou kombinací pohodlí sportovního oblečení, materiálů top kvality a elegantních střihů. Nechte se inspirovat, kdy a jak nosit jersey jacket.

Různé druhy vlny a na co je používáme?

Hned poté, co lidé odhodili kožešiny a fíkové listy, začala základ prvních složitějších oděvů tvořit vlna. Za chladných nocí nás zahřívá už přes 12 tisíc let a ani po tak dlouhé době není rozhodně na ústupu. Její unikátní vlastnosti totiž dodnes nedokáže nahradit žádný rostlinný ani syntetický materiál.

Dress code business formal – uniforma bankéřů i vrcholných businessmanů

Přísný styl, který má přesně daná pravidla a zákonitosti, jejichž neznalost se neomlouvá. Za nedodržení nedostanete pokutu ani vám nehrozí stíhání, můžete si však hned ze startu pokazit důležité jednání nebo pracovní pohovor. Seznamte se prosím – dress code business formal.

Jak si vybrat kvalitní městskou bundu do deště?

Pod pojmem bunda vám v hlavě nemusí nutně naskočit představa barevné outdoorové bundy s reflexními prvky. Ta je dobrá na hory, ne do ulic města. S životem uprostřed metropolí souznívají městské bundy, které jsou navrženy tak, aby se hodily k elegantnímu stylu, ale udržely si svou funkčnost. Třeba schopnost ochrany před deštěm.

Pánská obuv monk strap aneb boty s přezkou k obleku i džínům

Jsou elegantní, a přesto trochu vybočují z řady. Pánské polobotky monk strap, neboli obuv s přezkou, mohou být zajímavým kouskem, který oživí váš šatník. Máte rádi netradiční kousky v zaběhnutých pravidlech? Pak se podívejte na návod, jak a k čemu k čemu tyto polobotky nosit.

Jak se nosí prošívaná vesta?

Spousta mužů nemá k prošívaným vestám zrovna vřelý vztah. Na vině jsou z velké části vzpomínky na 90. léta. Tehdy byly totiž na každém rohu k vidění lesklé barevné vesty, které vypadaly jako ušité z igelitu. Přitom je to škoda. Kvalitní prošívaná vesta má v pánské módě nezastupitelné místo a určitě si zaslouží šanci.

Tři pravidla jak vybrat košili, co padne

Vybrat košili nemusí být věda. Stačí, když se budete řídit třemi zásadami. Ale hlavně, buďte k sobě upřímní. Respektujte postavu a příležitost, při které chcete košili nosit. Tady je návod, jak na to.

Jak vybrat správný střih obleku?

Sháníte oblek a o barvě už máte jasno? Pak máte před sebou složitější část – výběr střihu. Ten se skutečně nevyplatí podcenit. Stačí si vzpomenout na návštěvy tanečních. Nepadnoucí obleky vrstevníků připomínající černé noční košile byly tenkrát vidět na každém kroku.

Sako dělá profesionála

Lámete si hlavu, jakými zákonitostmi se řídí výběr saka do kanceláře? Jaký typ saka zvolit, aby se vám dobře pracovalo, a zároveň jste vyhrál jackpot skvělého prvního dojmu? Prozradíme vám, jak si vybrat to správné sako do kanceláře.

Co říkají trendy na károvaný a proužkovaný oblek?

Rozmýšlíte se mezi proužkovaným a károvaným oblekem a tápete, který je více trendy? Nebo jen jednoduše nevíte, který si spíše pořídit? Ukážeme vám, jak se dá každý z nich nosit. Možná díky tomu pochopíte, který je tím pravým právě pro vás.