NOVINKY

Otevřeli jsme pro vás nový obchod v OC Olympia Teplice

Vážení zákazníci, po kompletní rekonstrukci jsme pro vás dnes znovu otevřeli obchod v Teplicích. Inspirujte se v našem lookbooku a přijďte si nakoupit novou kolekci jaro/léto 2019. Těšíme se na vás každý den od 9 do 21 hodin

BLAŽEK MAGAZÍN: RAIN SYSTEM OCHRÁNÍ PŘED DEŠTĚM, PRACHEM I NEČISTOTAMI

Máte perfektně vyladěný outfit a stojíte před volbou, jestli si vzít raději klasický kabát a riskovat promoknutí, nebo sáhnout po sportovní bundě a zůstat v suchu. Ani jedno není ideální. Zařaďte do svého šatníku oblek nebo plášť z látek Loro Piana s membránou Rain System a budete v suchu vždy.

Blažek partnerem české basketbalové reprezentace

Společnost Blažek je novým hrdým partnerem české basketbalové reprezentace. Novou kolekci šitou hráčům na míru jsme představili 17. 2. v obchodě Blažek v pražském Centru Chodov, kde byla součástí akce také autogramiáda a soutěže o ceny.

Prohlédněte si novou kolekci vlněných látek Loro Piana Collezione 647, ze které si nyní můžete objednat sako na míru v našem Krejčovství.

Trendy kolekce - Elegantní doplňky

Doplňky, ty menší části outfitu, které ale nejsou o nic méně důležité pro to, aby celek vypadal perfektně.

Trendy kolekce - Ideální zimní čepice

Čepice je v dnešní době především módní doplněk, který si můžete pořídit v bezpočtu variant, z různých materiálů a v různých barvách.

Trendy kolekce - Zimní kožené rukavice

Zapomeňte na ruce v kapsách. V letošní kolekci podzim/zima opět najdete široký výběr krásných kožených rukavic, kterými skvěle doladíte každý váš outfit.

Trendy kolekce - Pro vaše výjimečné události

Sezóna koncertů, plesů a dalších výjimečných událostí začíná a s ní jsou neodmyslitelně spjaty i módní pojmy jako black tie, white tie, smoking a další.

Nový outlet Blažek v Outlet Arena Moravia v Ostravě

Dnes jsme otevřeli novou prodejnu v Outlet Arena Moravia v Ostravě. Těšíme se na vás.

Trendy kolekce - Hřejivé zimní šály

Nejpopulárnější módní doplněk podzimu a zimy? Šála, bez debat. A proč jsou šály tak oblíbené?