Pánská móda, oděvy a doplňky Blažek

 
Kolekce Surrealismus - jaro/léto 2024 - City Casual Look

City Casual Look kolekce Surrealismus

O kolekci icon Prohlédnout oblek icon
Kolekce Surrealismus - jaro/léto 2024 - Summer wedding suit

Summer wedding suit kolekce Surrealismus

O kolekci icon Prohlédnout oblek icon
Pavol Habera - Nový ambasador Krejčovství Blažek

Pavol Habera Ambasador Krejčovství Blažek

Prohlédnout kolekci icon Rezervovat schůzku icon

JERSEY WAISTCOAT

Představujeme Vám novou úpletovou vestu od výrobce materiálu Paulo de Oliveira. Tato vesta spojuje exkluzivní směs bavlny, lnu a elastanu, nabízející nejen luxusní vzhled, ale i maximální pohodlí. Snadno ji můžete zkombinovat s košilí pro formální vzhled nebo s tričkem pro moderní a uvolněný styl.

4FLEX SHIRTS

Košile s technologií 4Flex Formula jsou vyrobeny z prvotřídní příze a využívají speciálního tkaní, které poskytuje elasticitu ve všech směrech. Tato inovativní technologie zajišťuje vysokou pružnost, prodyšnost a odolnost proti mačkání. S košilemi 4Flex Formula si užijete pohodlí a flexibilitu bez kompromisů.

Značkové obchody Blažek

Nový obchod v OD Bílá Labuť

objevit služby icon najít obchod icon
Značkové obchody Blažek

Krejčovství Blažek Nová kolekce jaro/léto 2024

prohlédnout kolekce icon rezervovat schůzku icon
Magazín Blažek - Jaký oblek zvolit pro venkovní obřad

magazín blažek Jaký oblek zvolit pro venkovní obřad

Magazín icon Číst článek icon
Značkové obchody Blažek

značkové obchody po celé České republice

objevit služby icon najít obchod icon

Magazín

Stylové kožené doplňky
Není kůže jako kůže. Určitě jste si někdy pořídili kožené boty, které se po pár měsících rozpadly, ale i takové, které vypadaly po třech letech stále jako nové. A stejné je to i s kvalitními koženými doplňky. Těch jsme si pro Vás v nové kolekci připravili spoustu a věříme, že se vám budou líbit stejně jako nám.
Jaký oblek vybrat na svatbu?
Svatební den je jedním z nejdůležitějších okamžiků v životě, a je proto přirozené, že si přejete vypadat nádherně. Jedním z klíčových prvků celého slavnostního dne je samozřejmě svatební oblek. Ale jak vybrat ten správný oblek pro tento výjimečný okamžik? Následující průvodce vám pomůže získat představu o tom, jak vybrat svatební oblek, abyste byli elegantní a dodržovali určitou etiketu.
Proč vyměnit klasické jeansy za jogg jeans
Na první pohled byste jogg jeans od klasických jeansů s velkou pravděpodobností nepoznali. Při pozornějším zkoumání už byste však několik rozdílu jistě našli. V pase je přidaná guma, nohavice jsou mírně užší a látka je výrazně pružnější. Ten největší rozdíl však okem nenajdete – pohodlí jogg jeans je totiž potřeba si vyzkoušet na vlastní kůži.