Taláry

Prostřednictvím našich webových stránek si můžete objednat stavovský talár online, případně si ho můžete objednat a vyzkoušet v kterékoli prodejně Blažek. Prvním krokem objednávky je zadání identifikačního čísla advokáta. Následně vyplníte osobní údaje potřebné pro vystavení daňového dokladu a doručení taláru (v případě volby objednávky online zasíláme taláry poštou na dobírku).

Můžete si vybrat ze dvou provedení stavovského oděvu. Talár z nanotextilie je vyroben z nemačkavého materiálu, luxusnější variantou je talár z čisté střižní vlny.taláry

Advokátní talár je univerzální pro ženy i muže. Pro výběr správné velikosti je nutné zadat výšku postavy a obvod hrudníku. V následujícím kroku objednávky se velikost taláru automaticky vygeneruje na základě vámi zadaných tělesných rozměrů.

Standardní doba pro výrobu taláru jsou 3 měsíce od zaplacení zálohy. V případě, že požadujete rychlejší zhotovení, zvolíte tuto možnost přímo v objednávce.

Po dokončení objednávky se vygeneruje číslo vaší objednávky, které bude sloužit jako variabilní symbol pro platbu zálohy. Zároveň vám na email přijde informace o vaší objednávce společně s platebními údaji potřebnými pro zaplacení zálohy. Teprve po přijetí zálohové platby ve výši 2 000 Kč bude objednávka považována za dokončenou a poštou vám bude doručeno potvrzení o přijetí zálohy spolu s potvrzenou závaznou objednávkou.


Nová kolekce jaro/léto 2017

„Každá naše kolekce je něčím charakteristická a výjimečná. Naším cílem je mužům zprostředkovat nadčasové oděvy, které mezi ostatními vyčnívají vysokou kvalitou materiálů, precizním zpracováním a originálním designem“

– Jana Kuťková, designérka

Fashion film SS17          Lookbook SS17

Muži, kteří svěřují svůj šatník značce Blažek, mají mnoho společného. Jsou úspěšní, sebevědomí, znají své priority a s rozvahou umějí plánovat svůj profesní i osobní život.

Prohlédnout outfity

U košil převažují výrazné vzory s nejrůznějšími ornamenty, florální vzory a motivy inspirované Portugalskem.

Nakupovat košile

Na jaro jsou trefou do černého stylové sneakers ve variantě s hladkou i broušenou kůží.

Nakupovat sneakers


O kolekci jaro/léto 2017

 

 
 

_______________
Infolinka Blažek 844 844 830 info@blazek.cz