Taláry

Prostřednictvím našich webových stránek si můžete objednat stavovský talár online, případně si ho můžete objednat a vyzkoušet v kterékoli prodejně Blažek. Prvním krokem objednávky je zadání identifikačního čísla advokáta. Následně vyplníte osobní údaje potřebné pro vystavení daňového dokladu a doručení taláru (v případě volby objednávky online zasíláme taláry poštou na dobírku).

Můžete si vybrat ze dvou provedení stavovského oděvu. Talár z nanotextilie je vyroben z nemačkavého materiálu, luxusnější variantou je talár z čisté střižní vlny.taláry

Advokátní talár je univerzální pro ženy i muže. Pro výběr správné velikosti je nutné zadat výšku postavy a obvod hrudníku. V následujícím kroku objednávky se velikost taláru automaticky vygeneruje na základě vámi zadaných tělesných rozměrů.

Standardní doba pro výrobu taláru jsou 3 měsíce od zaplacení zálohy. V případě, že požadujete rychlejší zhotovení, zvolíte tuto možnost přímo v objednávce.

Po dokončení objednávky se vygeneruje číslo vaší objednávky, které bude sloužit jako variabilní symbol pro platbu zálohy. Zároveň vám na email přijde informace o vaší objednávce společně s platebními údaji potřebnými pro zaplacení zálohy. Teprve po přijetí zálohové platby ve výši 2 000 Kč bude objednávka považována za dokončenou a poštou vám bude doručeno potvrzení o přijetí zálohy spolu s potvrzenou závaznou objednávkou.


Nová kolekce jaro/léto 2017

Portugalsko, rozmanitá země plná barev a jižanského temperamentu, inspirovalo návrhářky pánského módního domu Blažek při tvorbě nové kolekce jaro/léto 2017. Z kolekce v tónech oceánu čiší svěžest a uvolněnost. Do použitých materiálů vtisklo Portugalsko svůj rukopis v podobě výrazných dezénů, potisků, vzorů a tolik typických symbolů pro tuto část Pyrenejského poloostrova. Kolekce vznikla pod vedením designérského dua Jany Kuťkové a Věry Jakubíčkové, kterým se v ní podařilo propojit nadčasový design spolu s nejnovějšími módními trendy. Mezi přední výrobce látek použitých v nové kolekci patří respektovaná jména módního průmyslu jako Cerruti, Loro Piana či Vitale Barberis Canonico.


Nová kolekce podzim/zima 2016

Londýn, Řím, New York. Každé z těchto měst bylo inspirací při tvorbě nové kolekce pánského módního domu Blažek pro nadcházející sezonu podzim/zima 2016. Každé z nich vdechlo kolekci svůj charakter a atmosféru.

Za vznikem nové kolekce stojí talentované designérské duo Věra Jakubíčková a Jana Kuťková, které se při tvorbě nechaly inspirovat právě těmito světovými metropolemi. První „zastávkou” byl Londýn, který kolekci propůjčil klasické materiály v podobě tvídu a flanelu. Italský Řím byl hlavním impulsem pro vytvoření nové zúžené siluety se zkrácenými délkami, jež ztělesňuje pravého italského gentlemana. Rušný a energií pulzující New York zanechal v kolekci stopu moderních a funkčních materiálů, vyrobených na základě nejnovějších technologií. „Kolekce je doslova ‚šitá na míru‘ všem mužům, kteří vyznávají eleganci, mají smysl pro detail a ve svém volném čase chtějí stále působit sebevědomě a nezávisle,“ říká Ladislav Blažek, majitel společnosti.

Návrhářky sáhly po prvotřídně zpracovaných materiálech od předních italských výrobců Cerruti, Vitale Barberis či Candiani.

 

 
 

_______________
Infolinka Blažek 844 844 830 info@blazek.cz