Služby

Krejčovské služby v každé prodejně

Využijte možnost úpravy oděvů rovnou při nákupu.
Potřebujete zúžit pas u kalhot, prodloužit rukávy u saka nebo máte zájem o jinou úpravu zakoupeného zboží? Navštivte nás v jakékoli prodejně. Krejčovské úpravy provádíme i na zboží zakoupeném na e-shopu, a to do jednoho měsíce od data objednávky. Jediná podmínka je, že musí být nenošené nebo vyčištěné. Ceník úprav najdete zde.
Vrácení zboží v každé prodejně

Nevyhovující zboží zakoupené na e-shopu nemusíte posílat poštou.
Pokud jste si objednali zboží na e-shopu a nesedí vám, případně ho potřebujete v zákonné čtrnáctidenní lhůtě vrátit z jiného důvodu, nemusíte vše balit a posílat poštou. Toto zboží je možné vrátit také v jakékoli prodejně.
Libovolně kombinujte velikosti 

Zkombinujte při nákupu obleku libovolnou velikost saka a kalhot.
Užijte si svobodu výběru a nakombinujte si libovolnou velikost saka a kalhot. Zároveň se nemusíte omezovat ani počtem kusů. Pořiďte si k saku například dvoje kalhoty.
Módní poradenství 

Rádi vám pomůžeme s výběrem nového outfitu i vhodných doplňků.
Hledáte nejlépe padnoucí střih? Nejste si jisti barvou? Nevíte, jaké doplňky vybrat ke svému novému outfitu? Se vším vám rádi a ochotně poradíme přímo během nákupu.
Košile a obleky na míru 

Máte rádi, když vše perfektně sedí? Nechte si ušít luxusní oblek na míru.
Máte rádi, když vám vše perfektně sedí? Nechte si ušít luxusní oblek nebo košili na míru. Vyberte si z bohaté nabídky prvotřídních látek od nejvýznamnějších světových dodavatelů, jako jsou Loro Piana, Vitale Barberis Canonico, Lanificio F.lli Cerruti a další.
Doprava zdarma 

U objednávek nad 2 000 Kč neplatíte poštovné.
Ať už objednáváte na e-shopu, nebo si vybrané zboží necháváte poslat domů z prodejny, u žádné objednávky nad 2 000 Kč neplatíte poštovné.
Objednávka zboží do prodejny 

Objednejte si vámi vybrané zboží do své oblíbené prodejny.
Pokud se vám v prodejně zalíbil jakýkoli módní kousek, ale vaše velikost či oblíbená barva se aktuálně nachází v jiné prodejně, žádný problém. Nechte si zboží doručit do vámi vybrané prodejny, kde si před nákupem můžete vše ještě pořádně prohlédnout a vyzkoušet.

 

Nová vrstva...

Nová kolekce jaro/léto 2017

„Každá naše kolekce je něčím charakteristická a výjimečná. Naším cílem je mužům zprostředkovat nadčasové oděvy, které mezi ostatními vyčnívají vysokou kvalitou materiálů, precizním zpracováním a originálním designem“

– Jana Kuťková, designérka

Fashion film SS17          Lookbook SS17

Muži, kteří svěřují svůj šatník značce Blažek, mají mnoho společného. Jsou úspěšní, sebevědomí, znají své priority a s rozvahou umějí plánovat svůj profesní i osobní život.

Prohlédnout outfity

U košil převažují výrazné vzory s nejrůznějšími ornamenty, florální vzory a motivy inspirované Portugalskem.

Nakupovat košile

Na jaro jsou trefou do černého stylové sneakers ve variantě s hladkou i broušenou kůží.

Nakupovat sneakers


O kolekci jaro/léto 2017

 

 
 

_______________
Infolinka Blažek 844 844 830 info@blazek.cz