Služby

Krejčovské služby v každé prodejně

Využijte možnost úpravy oděvů rovnou při nákupu.
Potřebujete zúžit pas u kalhot, prodloužit rukávy u saka nebo máte zájem o jinou úpravu zakoupeného zboží? Navštivte nás v jakékoli prodejně. Krejčovské úpravy provádíme i na zboží zakoupeném na e-shopu, a to do jednoho měsíce od data objednávky. Jediná podmínka je, že musí být nenošené nebo vyčištěné. Ceník úprav najdete zde.
Vrácení zboží v každé prodejně

Nevyhovující zboží zakoupené na e-shopu nemusíte posílat poštou.
Pokud jste si objednali zboží na e-shopu a nesedí vám, případně ho potřebujete v zákonné čtrnáctidenní lhůtě vrátit z jiného důvodu, nemusíte vše balit a posílat poštou. Toto zboží je možné vrátit také v jakékoli prodejně.
Libovolně kombinujte velikosti 

Zkombinujte při nákupu obleku libovolnou velikost saka a kalhot.
Užijte si svobodu výběru a nakombinujte si libovolnou velikost saka a kalhot. Zároveň se nemusíte omezovat ani počtem kusů. Pořiďte si k saku například dvoje kalhoty.
Módní poradenství 

Rádi vám pomůžeme s výběrem nového outfitu i vhodných doplňků.
Hledáte nejlépe padnoucí střih? Nejste si jisti barvou? Nevíte, jaké doplňky vybrat ke svému novému outfitu? Se vším vám rádi a ochotně poradíme přímo během nákupu.
Košile a obleky na míru 

Máte rádi, když vše perfektně sedí? Nechte si ušít luxusní oblek na míru.
Máte rádi, když vám vše perfektně sedí? Nechte si ušít luxusní oblek nebo košili na míru. Vyberte si z bohaté nabídky prvotřídních látek od nejvýznamnějších světových dodavatelů, jako jsou Loro Piana, Vitale Barberis Canonico, Lanificio F.lli Cerruti a další.
Doprava zdarma 

U objednávek nad 2 000 Kč neplatíte poštovné.
Ať už objednáváte na e-shopu, nebo si vybrané zboží necháváte poslat domů z prodejny, u žádné objednávky nad 2 000 Kč neplatíte poštovné.
Objednávka zboží do prodejny 

Objednejte si vámi vybrané zboží do své oblíbené prodejny.
Pokud se vám v prodejně zalíbil jakýkoli módní kousek, ale vaše velikost či oblíbená barva se aktuálně nachází v jiné prodejně, žádný problém. Nechte si zboží doručit do vámi vybrané prodejny, kde si před nákupem můžete vše ještě pořádně prohlédnout a vyzkoušet.

 

Nová vrstva...

Nová kolekce jaro/léto 2017

Portugalsko, rozmanitá země plná barev a jižanského temperamentu, inspirovalo návrhářky pánského módního domu Blažek při tvorbě nové kolekce jaro/léto 2017. Z kolekce v tónech oceánu čiší svěžest a uvolněnost. Do použitých materiálů vtisklo Portugalsko svůj rukopis v podobě výrazných dezénů, potisků, vzorů a tolik typických symbolů pro tuto část Pyrenejského poloostrova. Kolekce vznikla pod vedením designérského dua Jany Kuťkové a Věry Jakubíčkové, kterým se v ní podařilo propojit nadčasový design spolu s nejnovějšími módními trendy. Mezi přední výrobce látek použitých v nové kolekci patří respektovaná jména módního průmyslu jako Cerruti, Loro Piana či Vitale Barberis Canonico.


Nová kolekce podzim/zima 2016

Londýn, Řím, New York. Každé z těchto měst bylo inspirací při tvorbě nové kolekce pánského módního domu Blažek pro nadcházející sezonu podzim/zima 2016. Každé z nich vdechlo kolekci svůj charakter a atmosféru.

Za vznikem nové kolekce stojí talentované designérské duo Věra Jakubíčková a Jana Kuťková, které se při tvorbě nechaly inspirovat právě těmito světovými metropolemi. První „zastávkou” byl Londýn, který kolekci propůjčil klasické materiály v podobě tvídu a flanelu. Italský Řím byl hlavním impulsem pro vytvoření nové zúžené siluety se zkrácenými délkami, jež ztělesňuje pravého italského gentlemana. Rušný a energií pulzující New York zanechal v kolekci stopu moderních a funkčních materiálů, vyrobených na základě nejnovějších technologií. „Kolekce je doslova ‚šitá na míru‘ všem mužům, kteří vyznávají eleganci, mají smysl pro detail a ve svém volném čase chtějí stále působit sebevědomě a nezávisle,“ říká Ladislav Blažek, majitel společnosti.

Návrhářky sáhly po prvotřídně zpracovaných materiálech od předních italských výrobců Cerruti, Vitale Barberis či Candiani.

 

 
 

_______________
Infolinka Blažek 844 844 830 info@blazek.cz