Reward card - odměna za Vaše nákupy

Za každý nákup s Vaší novou Blažek kartou se Vám načítají kredity. Vždy po získání 30 kreditů Vám zašleme bonus v podobě Reward card, kterou můžete uplatnit v kterékoliv prodejně Blažek v ČR mimo prodejny ve Fashion Arena Outlet.Hodnota nákupu musí být vyšší než hodnota Reward card. Kartu můžete použít pouze na nákup nezlevněného zboží a nelze ji kombinovat s jinými akcemi. Nelze uplatnit na e-shopu a v outletových prodejnách. Nelze použít na služby a nákup dárkových poukazů. Lze použít pouze jednorázově. Platí platí pro tištěnou i elektronickou variantu Reward card.

Čím vyšší úroveň členství, tím vyšší odměny:

Úroveň členství v Blažek klubuPodmínka pro dosažení úrovněZískání jednoho kreditu v hodnotě 10 Kč
*** vstup do klubu 300 Kč
**** 60 kreditů 200 Kč
***** 120 kreditů 100 Kč
****** (Chairman) 500 kreditů 100 Kč

Pokud získáte v období 24 měsíců 30 kreditů, dosáhnete 4-star úrovně členství. Při získání 90 kreditů budete v nejvyšší úrovni 5-star a na jeden kredit Vám bude stačit pouze 100 Kč. Vaši dárkovou kartu v hodnotě 300 Kč tak získáte už za nákup ve výši 3.000 Kč. Na obnovení úrovně máte opět 24 měsíců.


Nová kolekce jaro/léto 2017

„Každá naše kolekce je něčím charakteristická a výjimečná. Naším cílem je mužům zprostředkovat nadčasové oděvy, které mezi ostatními vyčnívají vysokou kvalitou materiálů, precizním zpracováním a originálním designem“

– Jana Kuťková, designérka

Fashion film SS17          Lookbook SS17

Muži, kteří svěřují svůj šatník značce Blažek, mají mnoho společného. Jsou úspěšní, sebevědomí, znají své priority a s rozvahou umějí plánovat svůj profesní i osobní život.

Prohlédnout outfity

U košil převažují výrazné vzory s nejrůznějšími ornamenty, florální vzory a motivy inspirované Portugalskem.

Nakupovat košile

Na jaro jsou trefou do černého stylové sneakers ve variantě s hladkou i broušenou kůží.

Nakupovat sneakers


O kolekci jaro/léto 2017

 

 
 

_______________
Infolinka Blažek 844 844 830 info@blazek.cz