Blažek TailoringVyberte si pro svou novou košili jeden z 54 dezénů, pocházejících z kolekcí vybraných italských dodavatelů materiálů. Pro každý z nich můžete dále vybírat z 20 střihů pro formální i neformální příležitosti v libovolné, zkrácené i prodloužené velikosti.

Cena

Cena košile v rámci služby Tailoring odpovídá ceně konfekční košile.

Dodací lhůta

Košile v rámci služby Tailoring bude dodána za 4 týdny od data objednání.

Objednání

Košili v rámci služby Tailoring můžete objednat v jakékoli prodejně Blažek v České i Slovenské republice.

Blažek Tailoring

  • 54 dezénů z kolekcí vybraných italských dodavatelů materiálů
  • prvotřídní látky ze 100% bavlny (v nabídce také materiály ze špičkové bavlny GIZA87)
  • 20 střihů pro formální i neformální příležitosti
  • libovolné konfekční velikosti (včetně zkrácených a prodloužených délek)
  • stejná cena jako u konfekční košile
 
Nová kolekce jaro/léto 2017

Portugalsko, rozmanitá země plná barev a jižanského temperamentu, inspirovalo návrhářky pánského módního domu Blažek při tvorbě nové kolekce jaro/léto 2017. Z kolekce v tónech oceánu čiší svěžest a uvolněnost. Do použitých materiálů vtisklo Portugalsko svůj rukopis v podobě výrazných dezénů, potisků, vzorů a tolik typických symbolů pro tuto část Pyrenejského poloostrova. Kolekce vznikla pod vedením designérského dua Jany Kuťkové a Věry Jakubíčkové, kterým se v ní podařilo propojit nadčasový design spolu s nejnovějšími módními trendy. Mezi přední výrobce látek použitých v nové kolekci patří respektovaná jména módního průmyslu jako Cerruti, Loro Piana či Vitale Barberis Canonico.


Nová kolekce podzim/zima 2016

Londýn, Řím, New York. Každé z těchto měst bylo inspirací při tvorbě nové kolekce pánského módního domu Blažek pro nadcházející sezonu podzim/zima 2016. Každé z nich vdechlo kolekci svůj charakter a atmosféru.

Za vznikem nové kolekce stojí talentované designérské duo Věra Jakubíčková a Jana Kuťková, které se při tvorbě nechaly inspirovat právě těmito světovými metropolemi. První „zastávkou” byl Londýn, který kolekci propůjčil klasické materiály v podobě tvídu a flanelu. Italský Řím byl hlavním impulsem pro vytvoření nové zúžené siluety se zkrácenými délkami, jež ztělesňuje pravého italského gentlemana. Rušný a energií pulzující New York zanechal v kolekci stopu moderních a funkčních materiálů, vyrobených na základě nejnovějších technologií. „Kolekce je doslova ‚šitá na míru‘ všem mužům, kteří vyznávají eleganci, mají smysl pro detail a ve svém volném čase chtějí stále působit sebevědomě a nezávisle,“ říká Ladislav Blažek, majitel společnosti.

Návrhářky sáhly po prvotřídně zpracovaných materiálech od předních italských výrobců Cerruti, Vitale Barberis či Candiani.

 

 
 

_______________
Infolinka Blažek 844 844 830 info@blazek.cz