Blažek FW16 fashion film series

Představujeme vám oficiální fashion film/seriál k nové kolekci podzim/zima 2016.

Každá nová kolekce Blažek je neodmyslitelně spjata s fashion filmem. Tentokrát se jedná o módní sérii celkem šesti krátkých videí, které na sebe svým dějem plynule navazují. V klipech, jejichž cílem je uvést novou kolekci, účinkuje francouzský model Ryad Slimani, nová tvář značky Blažek pro sezonu podzim/zima 2016.

 

„Videa jsou věnována vždy konkrétnímu dni v týdnu a zachycují důležité okamžiky v  životě úspěšného a sebevědomého muže s vytříbeným vkusem, který se nebojí přijímat nové výzvy. V příběhu se po boku muže objevuje atraktivní žena, která hraje v jeho životě důležitou roli a dobře ví, v čem se její muž cítí dobře a jaký styl v oblékání mu sluší nejvíce.“
- Ladislav Blažek


 

 

   
   

   


   

Nová kolekce jaro/léto 2017

Portugalsko, rozmanitá země plná barev a jižanského temperamentu, inspirovalo návrhářky pánského módního domu Blažek při tvorbě nové kolekce jaro/léto 2017. Z kolekce v tónech oceánu čiší svěžest a uvolněnost. Do použitých materiálů vtisklo Portugalsko svůj rukopis v podobě výrazných dezénů, potisků, vzorů a tolik typických symbolů pro tuto část Pyrenejského poloostrova. Kolekce vznikla pod vedením designérského dua Jany Kuťkové a Věry Jakubíčkové, kterým se v ní podařilo propojit nadčasový design spolu s nejnovějšími módními trendy. Mezi přední výrobce látek použitých v nové kolekci patří respektovaná jména módního průmyslu jako Cerruti, Loro Piana či Vitale Barberis Canonico.


Nová kolekce podzim/zima 2016

Londýn, Řím, New York. Každé z těchto měst bylo inspirací při tvorbě nové kolekce pánského módního domu Blažek pro nadcházející sezonu podzim/zima 2016. Každé z nich vdechlo kolekci svůj charakter a atmosféru.

Za vznikem nové kolekce stojí talentované designérské duo Věra Jakubíčková a Jana Kuťková, které se při tvorbě nechaly inspirovat právě těmito světovými metropolemi. První „zastávkou” byl Londýn, který kolekci propůjčil klasické materiály v podobě tvídu a flanelu. Italský Řím byl hlavním impulsem pro vytvoření nové zúžené siluety se zkrácenými délkami, jež ztělesňuje pravého italského gentlemana. Rušný a energií pulzující New York zanechal v kolekci stopu moderních a funkčních materiálů, vyrobených na základě nejnovějších technologií. „Kolekce je doslova ‚šitá na míru‘ všem mužům, kteří vyznávají eleganci, mají smysl pro detail a ve svém volném čase chtějí stále působit sebevědomě a nezávisle,“ říká Ladislav Blažek, majitel společnosti.

Návrhářky sáhly po prvotřídně zpracovaných materiálech od předních italských výrobců Cerruti, Vitale Barberis či Candiani.

 

 
 

_______________
Infolinka Blažek 844 844 830 info@blazek.cz