Blažek klub

Můj účet - pro prohlížení svého účtu se prosím přihlašte vpravo nahoře.
Prohlížení a úpravu svých klubových údajů můžete provádět na této adrese, zde zjistíte i aktuální počet Vašich kreditů.


Výměna karet pro stávající členy klubu

Vyměňte si prosím svoji starou kartu za novou na kterékoli prodejně Blažek.

Vaše nová karta Vám přinese exkluzivní výhody a služby pouze pro členy Blažek klubu

- Reward za Vaše nákupy
- Klubové ceny pouze pro členy
- Zvýhodněné úpravy oděvů

Za každý nákup s Vaší novou Blažek kartou se Vám načítají kredity. Vždy po získání 30 kreditů Vám zašleme Reward card v hodnotě 300 Kč, kterou můžete uplatnit na nezlevněné zboží v kterékoli prodejně Blažek v ČR mimo outletových prodejen.

Čím vyšší úroveň členství, tím vyšší odměny:

Úroveň členství v Blažek klubuPodmínka pro dosažení úrovněZískání jednoho kreditu v hodnotě 10 Kč za nákup
*** vstup do klubu 300 Kč
**** 60 kreditů 200 Kč
***** 120 kreditů 100 Kč
****** (Chairman) 500 kreditů 100 Kč

Pokud získáte v období 24 měsíců 60 kreditů, dosáhnete 4-star úrovně členství. Při získání 120 kreditů budete v úrovni 5-star a na jeden kredit Vám bude stačit pouze 100 Kč. Vaši dárkovou kartu v hodnotě 300 Kč tak získáte už za nákup ve výši 3 000 Kč. Pro vstup do exkluzivního klubu chairmanů musíte získat 500 kreditů během 24 měsíců. V této úrovni na Vás čekají speciální akce a slevy! Na obnovení každé úrovně máte opět 24 měsíců.

 

Využívejte výhod Blažek klubu naplno! Se statusem Chairman nyní získáte:

-       10 % zpět z každého Vašeho nákupu formou Reward card,

-       zdarma úpravy oděvů a jejich doručení,

-       pozvánky na VIP akce,

-       10% slevu na Made to Measure služby.


Zvýhodněné úpravy oděvů

Vaše nové oblečení by mělo perfektně sedět. V každé prodejně je k dispozici pánská krejčová, která pro vás zajistí zkrácení nebo prodloužení délky kalhot, zúžení či rozšíření pasu kalhot, zkrácení nebo prodloužení délky rukávů u sak, bund a plášťů. Členové Blažek klubu úrovně 4-star mají na všechny úpravy zvýhodnění 30 % a členové úrovně 5-star zvýhodnění 50 %.

Jak se stát členem?

Každý náš zákazník má možnost stát se členem Blažek klubu a získat všechny odměny spojené s členstvím. Stačí vyplnit přihlášku na kterékoliv z našich prodejen. Ihned poté obdržíte svoji novou kartu, získáte kredity za aktuální nákup a můžete využít nabídky klubových cen.

Členem klubu se může stát jakákoli fyzická osoba starší 15 let s korespondenční adresou na území České republiky.


Všeobecná pravidla Blažek klubu si můžete stáhnout zde.


Nová kolekce jaro/léto 2017

Portugalsko, rozmanitá země plná barev a jižanského temperamentu, inspirovalo návrhářky pánského módního domu Blažek při tvorbě nové kolekce jaro/léto 2017. Z kolekce v tónech oceánu čiší svěžest a uvolněnost. Do použitých materiálů vtisklo Portugalsko svůj rukopis v podobě výrazných dezénů, potisků, vzorů a tolik typických symbolů pro tuto část Pyrenejského poloostrova. Kolekce vznikla pod vedením designérského dua Jany Kuťkové a Věry Jakubíčkové, kterým se v ní podařilo propojit nadčasový design spolu s nejnovějšími módními trendy. Mezi přední výrobce látek použitých v nové kolekci patří respektovaná jména módního průmyslu jako Cerruti, Loro Piana či Vitale Barberis Canonico.


Nová kolekce podzim/zima 2016

Londýn, Řím, New York. Každé z těchto měst bylo inspirací při tvorbě nové kolekce pánského módního domu Blažek pro nadcházející sezonu podzim/zima 2016. Každé z nich vdechlo kolekci svůj charakter a atmosféru.

Za vznikem nové kolekce stojí talentované designérské duo Věra Jakubíčková a Jana Kuťková, které se při tvorbě nechaly inspirovat právě těmito světovými metropolemi. První „zastávkou” byl Londýn, který kolekci propůjčil klasické materiály v podobě tvídu a flanelu. Italský Řím byl hlavním impulsem pro vytvoření nové zúžené siluety se zkrácenými délkami, jež ztělesňuje pravého italského gentlemana. Rušný a energií pulzující New York zanechal v kolekci stopu moderních a funkčních materiálů, vyrobených na základě nejnovějších technologií. „Kolekce je doslova ‚šitá na míru‘ všem mužům, kteří vyznávají eleganci, mají smysl pro detail a ve svém volném čase chtějí stále působit sebevědomě a nezávisle,“ říká Ladislav Blažek, majitel společnosti.

Návrhářky sáhly po prvotřídně zpracovaných materiálech od předních italských výrobců Cerruti, Vitale Barberis či Candiani.

 

 
 

_______________
Infolinka Blažek 844 844 830 info@blazek.cz