Taška formal , barva černá

 
Taška formal , barva černá
 
Akce
Cena:7 990 Kč
Aktuální cena:3 995 Kč
Elegantní aktovka s klasickým klopnovým zapínáním a zámkem na kód se odlišuje od běžných nudných aktovek luxusní teletinovou usní s jemným dezénem . Hlavní vnitřní prostor je uzaviratelný na zip, uvnitř tašky se nachází tři menší kapsy na drobnosti a kapsa na laptop s úhlopříčkou 13". Na přední straně tašky je umístěna praktická kapsa na tiskoviny, na zadní straně tašky pak bezpečná kapsa uzaviratelná na zip. Díky nastavitelnému popruhu s maximální délkou 155cm je možné nosit tašku také přes rameno. Rozměry 38,3x7,7x29,3 cm
Artikl:54100464BO
Kolekce:formal
Materiál:100 % kůže
Údržba: nesmí se prát, opatrná manipulace v mokrém stavu nesmí se bělit nesmí se sušit v bubnové sušičce nesmí se žehlit nesmí se chemicky čistit
V současné době je tato velikost nedostupná.
 
 
 
 
 

Nová kolekce podzim/zima 2016

Londýn, Řím, New York. Každé z těchto měst bylo inspirací při tvorbě nové kolekce pánského módního domu Blažek pro nadcházející sezonu podzim/zima 2016. Každé z nich vdechlo kolekci svůj charakter a atmosféru.

Za vznikem nové kolekce stojí talentované designérské duo Věra Jakubíčková a Jana Kuťková, které se při tvorbě nechaly inspirovat právě těmito světovými metropolemi. První „zastávkou” byl Londýn, který kolekci propůjčil klasické materiály v podobě tvídu a flanelu. Italský Řím byl hlavním impulsem pro vytvoření nové zúžené siluety se zkrácenými délkami, jež ztělesňuje pravého italského gentlemana. Rušný a energií pulzující New York zanechal v kolekci stopu moderních a funkčních materiálů, vyrobených na základě nejnovějších technologií. „Kolekce je doslova ‚šitá na míru‘ všem mužům, kteří vyznávají eleganci, mají smysl pro detail a ve svém volném čase chtějí stále působit sebevědomě a nezávisle,“ říká Ladislav Blažek, majitel společnosti.

Návrhářky sáhly po prvotřídně zpracovaných materiálech od předních italských výrobců Cerruti, Vitale Barberis či Candiani.

 

 
 

_______________
Infolinka Blažek 844 844 830 info@blazek.cz