Taška formal , barva černá

 
Taška formal , barva černá
 
Akce
Cena:7 990 Kč
Aktuální cena:5 590 Kč
Elegantní aktovka s klasickým klopnovým zapínáním a zámkem na kód se odlišuje od běžných nudných aktovek luxusní teletinovou usní s jemným dezénem . Hlavní vnitřní prostor je uzaviratelný na zip, uvnitř tašky se nachází tři menší kapsy na drobnosti a kapsa na laptop s úhlopříčkou 13". Na přední straně tašky je umístěna praktická kapsa na tiskoviny, na zadní straně tašky pak bezpečná kapsa uzaviratelná na zip. Díky nastavitelnému popruhu s maximální délkou 155cm je možné nosit tašku také přes rameno. Rozměry 38,3x7,7x29,3 cm
Artikl:54100464BO
Kolekce:formal
Materiál:100 % kůže
Údržba: nesmí se prát, opatrná manipulace v mokrém stavu nesmí se bělit nesmí se sušit v bubnové sušičce nesmí se žehlit nesmí se chemicky čistit
V současné době je tato velikost nedostupná.
 
Doplňte svůj outfit:
 
Svetr Blažek Jeans regular, barva černá
Pánská košile formal regular, barva bílá
Pánské sako informal slim, barva černá
Pánské kalhoty  formal regular, barva šedá
Pánské sako formal regular, barva šedá
Pánská košile informal regular
Pánské kalhoty  informal regular, barva šedá
Pánské kalhoty  informal slim, barva hnědá
Pánské kalhoty  formal regular, barva černá
Pánské sako formal regular, barva černá
Pánská košile formal regular, barva bílá
 
 
 
 
 
 

Nová kolekce podzim/zima 2016

Londýn, Řím, New York. Každé z těchto měst bylo inspirací při tvorbě nové kolekce pánského módního domu Blažek pro nadcházející sezonu podzim/zima 2016. Každé z nich vdechlo kolekci svůj charakter a atmosféru.

Za vznikem nové kolekce stojí talentované designérské duo Věra Jakubíčková a Jana Kuťková, které se při tvorbě nechaly inspirovat právě těmito světovými metropolemi. První „zastávkou” byl Londýn, který kolekci propůjčil klasické materiály v podobě tvídu a flanelu. Italský Řím byl hlavním impulsem pro vytvoření nové zúžené siluety se zkrácenými délkami, jež ztělesňuje pravého italského gentlemana. Rušný a energií pulzující New York zanechal v kolekci stopu moderních a funkčních materiálů, vyrobených na základě nejnovějších technologií. „Kolekce je doslova ‚šitá na míru‘ všem mužům, kteří vyznávají eleganci, mají smysl pro detail a ve svém volném čase chtějí stále působit sebevědomě a nezávisle,“ říká Ladislav Blažek, majitel společnosti.

Návrhářky sáhly po prvotřídně zpracovaných materiálech od předních italských výrobců Cerruti, Vitale Barberis či Candiani.

 

 
 

_______________
Infolinka Blažek 844 844 830 info@blazek.cz