Svetr informal slim, barva černá

 
Svetr informal slim, barva černá
 
Akce
Cena:1 990 Kč
Aktuální cena:995 Kč
Trendový svetr s volnočasovými prvky, se stojákem - lupo. Vyštíhlený střih s patenty milano rib, vyhovuje převážné většině postav mužů v mladším a středním věku. Univerzální kombinace především s jeansy a užším střihem kalhot. Lehký svetr, snadno udržovatelná kvalita, identifikovatelné lupo s pruhy v pánských tlumených barvách.
Artikl:23200544ET
Kolekce:informal
Střih:slim
Materiál:50 % akryl, 50 % vlna
Vyberte velikost: Tabulka velikostí - svetry
50 56
V současné době je tato velikost nedostupná.
 
 
 
 
 

Nová kolekce podzim/zima 2016

Londýn, Řím, New York. Každé z těchto měst bylo inspirací při tvorbě nové kolekce pánského módního domu Blažek pro nadcházející sezonu podzim/zima 2016. Každé z nich vdechlo kolekci svůj charakter a atmosféru.

Za vznikem nové kolekce stojí talentované designérské duo Věra Jakubíčková a Jana Kuťková, které se při tvorbě nechaly inspirovat právě těmito světovými metropolemi. První „zastávkou” byl Londýn, který kolekci propůjčil klasické materiály v podobě tvídu a flanelu. Italský Řím byl hlavním impulsem pro vytvoření nové zúžené siluety se zkrácenými délkami, jež ztělesňuje pravého italského gentlemana. Rušný a energií pulzující New York zanechal v kolekci stopu moderních a funkčních materiálů, vyrobených na základě nejnovějších technologií. „Kolekce je doslova ‚šitá na míru‘ všem mužům, kteří vyznávají eleganci, mají smysl pro detail a ve svém volném čase chtějí stále působit sebevědomě a nezávisle,“ říká Ladislav Blažek, majitel společnosti.

Návrhářky sáhly po prvotřídně zpracovaných materiálech od předních italských výrobců Cerruti, Vitale Barberis či Candiani.

 

 
 

_______________
Infolinka Blažek 844 844 830 info@blazek.cz